Serafinit (Seraphinite) Taşı

serafinit taşı

Serafinit (Seraphinite) Taşı

Serafina olarak da bilinir. Serafinit ruhsal aydınlanma taşıdır.(Üçüncü göze konularak ya da meditasyon yaparken kullanılmasıyla) Kendi kendini iyileştirme de oldukça etkilidir. Yüksek taç çakralarını etkileyen ve açan taşlardandır.  Bunun dışında kalp çakrası üzerinde de olumludur. İç sesinizi dinlemenizi sağlar. Kalbinizi aşka açar.

Koyu yeşil tonlarındaki serafinit taşının içinde gümüş rengi tüy şeklinde çizgiler bulunur. Bu çizgiler bedeni yüksek ruhsal titreşime çıkarır. Hayatınızın gelişimini gözlemlemeye, huzurlu ve tatmin edici bir yön çizmenize, ihtiyaçlarınızı belirlemeye yardım eder.

Etkilerinden daha iyi faydalanmak için yastığın altına yerleştirilebilir ya da kolye olarak taşınabilir.  Üçüncü göz ve kalp üzerine konulabilir.

Faydaları Nelerdir?

Bedeni stresten arındırarak aurayı temizler.

Eterik bedeni özellikle kalp arkasındaki bağlantıları harekete geçirir. Boyun bölgesindeki kasların gerilimini azaltır ve kasları rahatlatır.

Soğuk algınlığının üstesinde gelmeyi sağlar.

Kilo vermeye yardımcı olur.

Renk: Koyu Yeşil Tonları

Görünüm: Koyu renk taşın içinde tüy yapısına benzer gri çizgiler vardır. Genellikle küçük boyutta, opak ve cilalanmış olarak bulunur.

Etki Ettiği Çakralar: Taç çakra, Kalp Çakrası

Çıkarıldığı Yerler: Sibirya

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: