Selestit Taşının Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılmalıdır?

Selestit Taşının Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılmalıdır?

Selestit Taşının Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılmalıdır?

Ruhsal yolculuğunuzda her ne aşamada olursanız olun, rüya gibi gök mavisi Celestite kristali sizi iç koruyucu meleğinize bağlar, bu yüzden asla fırtınayı yalnız karşılamak zorunda kalmazsınız. Selestit’in sakinleştirici, huzurlu enerjisini alın ve onu yetişkin bir ninni gibi kullanın, sizi ruhsal bir komadan alıp içsel ruhunuza ışık ve sevgiye doğru yönlendirin. Bilge bir İrlanda atasözünün dediği gibi, herhangi bir rahatsızlık için en iyi tedavi şekli iyi bir gülüş ve uzun bir uykudur. Eğer mutlu / dingin dengenizden çıkarırsanız, komodininizdeki kristal taşını her zaman sizi korur ve her zaman güzel bir uyku için size yardımcı olur.

Sadece gökyüzüne benzeyen rengini izleyerek, Selestit kristali doğal mutluluk durumunuzu yeniden sağlayarak derin bir rahatlama sağlar. Yatak odasında bu taştan birtane bulundurun ve huzurlu bir uyku için ortamınıza huzur ve uyum getirir. Geceleri gözlerinizi kapatmadan önce, avcunuza yerleştirdiğiniz Selestit kristalini tutun ve hayallerinizin korkularınızdan ağır basmasına izin vermek için size bilgelik ve güç vermesine izin verin ve eylemleriniz kelimelerinizden daha yüksek olsun.

Gün bitmiş olabilir, ama nazik ve yatıştırıcı Selestit kristali bize her gün yıldızlara ulaşabileceğimizi hatırlatıyor. Unutmayın, yıldızlar karanlık olmadan parlayamazlar, ancak güneş her zaman yükselecek, yarın için yenilenmiş bir umudu yaratacak. Celestite bize yaşamımıza dair sağlıklı bir bakış açısı sunarak sorunlarımızı dur işaretleri yerine rehber olarak görmemizi sağlıyor.

Yüksek titreşimli bir taş olan Selestit kristali, Yeni Çağ için bir öğretmendir evrenin sonsuz bilgeliğine bir güven duygusu kazandırır tıpkı sodalit taşı gibi. Selestit cildinize dokunduğunda, ruh halini anında düzenler ve kalbe saflık getirir, bu da Selestit mücevherlerini, aurayı iyileştirirken, endişe ve stresi temizlerken aynı zamanda gök mavininin alçakgönüllü zerafetini de gardırobunuza ekleyen bir moda aksesuarı haline getirir. Günlük manevi beslenmeyi sağlayan 2’si bir arada moda ifadesi.

Selestit Taşı Nasıl Kullanılır

Ateşli duyguların soğuması söz konusu olduğunda, Celestite günlük yaşantının neden olduğu belirtileri yumuşatmak için yeni bir çağ başlatır. Celestite kristal taşı, bir barış sembolüdür, çünkü daha yüksek bir varlık durumuna bağlandığınızda, sizi ilişkilerde çatışmaları çözmenin anahtarı olan zihinsel açıklığa açar. Celestite, konfor bölgemizden çıkmış olsa bile, yeni deneyimlere daha açık bir açıklık hissi verir. İşlevsel olmayan ilişkiler söz konusu olduğunda, Özellikle de günlük meditasyon uygulamasında taşınıza derinlemesine bağlanmak için zaman ayırırsanız.

Selestit kristali şifa özelliklerinin yüksek titreşimleri, boğazı, üçüncü gözü ve taç çakralarını uyarır ve destekler, bu da onu genel bir manevi detoks için mükemmel bir taş haline getirir. Meditasyonda, Selestit, çatışma ve hayal kırıklığı ile dolu bir sorunla başa çıkabilmek için zorlu bir farkındalık durumuna geçişi kolaylaştırır.

Selestit’in iyileştirici titreşimlerine erişmenin bir başka yolu da, uyumadan önce üçüncü göz çakranıza bir taş yerleştirmektir. Kristalle meditasyon yapın ve rüyalarınızı canlı ayrıntılarla hatırlamanıza yardımcı olacak net bir vizyon için sizi ruhani alana bağlanın. Üşümüş bir ruhu ısıtın ve rüyalarınızda melekler ile sohbet ederken gerçek mutluluğu bulun. Celestite ile rüya alanına girin ve sizi hayata ve yaşamdaki kutsal amacınıza yaklaştıran tatlı rüyaları kucaklayın.

Kaynak:https://www.energymuse.com/celestite-meaning?___SID=U

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: