Riyolit Taşının Faydalarını ve Kullanım Şeklini Öğremek İçin Tıklayın!

Riyolit Taşının Faydalarını ve Kullanım Şeklini Öğremek İçin Tıklayın!

Riyolit Taşının Faydalarını ve Kullanım Şeklini Öğremek İçin Tıklayın!

Yaratıcılık ruhun dilidir  ve eğer ruh konuşabiliyor olsaydı, özellikle Riyolit kristali ile etkileşimde olsaydı, kendinize birazcık kibar davranmanızı söylerdi. Rhodochrosite ve Gül Kuvartzı gibi pembe taşların hayatınıza olan sevgiyi çekmelerine yardımcı olurken, Riyolit kristalini, her şeyden önce bir antidepresan gibi, hiçbir yan etkisi olmaksızın, ruhunuzu saf sevinçle besleyen radyant enerjidir.

Bu çok renkli mücevher, sevgi, umut ve neşe ile ilişkili olan sıcak titreşimleri yayar, bu yüzden Riyolit kristalini ellerinize alın, biraz mum yakın ve Bob Marley’i dinleyin, her küçük şey iyi olacak.

Riyolit Kristalinin Etkileri

Mutluluk basittir. Onu karmaşıklaştıran insanlar. Duygusal tıkanıklıkları ortadan kaldırmak ve dönüştürücü güçlerinin kalpten olumsuzluğu temizlemesine izin vermek için Riyolit kullanın. Toksik duyguların dikkati dağılmadan, Riyolit kristali, gerçekten neyin önemli olduğuna odaklanmanıza yardımcı olur. Yağmur ya da parlaklık, neşe ya da umutsuzluk, evrenin dualizmi ile karşı karşıya kaldığınızda duygusal olarak dengeli kalmanıza yardımcı olmak için, Rhyolite kristali üzerindeki güçlü ama yumuşak, dünyevi titreşimlere sesleniyor.

Riyolit kristali bize, mutluluğun sağlanmasının bakış açısı ile ilgili olduğunu hatırlatır. Şüphecilerin ve siniklerin ne kadar inkar ederse etsin, klişe her zaman doğrudur – sen ne düşünüyorsun. Aslında, bilim adamları nihayetinde Buda’nın eski öğretilerini ve olumlu düşüncelerin gücünü kabul ediyor. Duygusal ve fiziksel iyileşmede, Riyolit kristali, zihni sıfırlamak için çalışır, negatifleri pozitife dönüşmesine yardımcı olur. Sonuçta, en güzel ve şaşırtıcı şeyler evrenin kendisi de dahil olmak üzere yıkım ve kaostan yaratılıyor.

Meditasyon, bu güçlü şifa taşıyla yakın ve kişiselleşmek için mükemmel bir yoldur. Hayat sana limon verdiyse, Riyolit kristali ile 20 dakika sessizce otur ve limonatayı nasıl yapacağını öğretmesini isteyin. Huzurlu tefekkürün terapötik seansı sırasında, ortaya çıkan olumsuz düşüncelere dikkat edin ve Rhyolite kristali size bakış açınızı daha olumlu hale getirme bilgeliğini vererek olumsuzluğu ortadan kaldırmanıza yardımcı olsun.

Zihinsel durumunuz toplumsal beklentilerin ve toplumsal cinsiyet rollerinin prangalarından kurtulduğunda, sizi tam yaratıcı ifadenizi saklamaya iten engelleri yıkmaya yardımcı olur.

Evrenin kapılarının kilidini açarken size rehberlik etmek için Rhyolite kristal özelliklerini kullanın, tam potansiyelinizi keşfetmenin anahtarı. Yeşil Kalsit ve Ağaç Akik gibi diğer toprak element taşları ile şifa düzenine dahil ettiğinizde Riyolit’i daha da güçlü hale getirin. Riyolit kristalinin dünyevi ve güçlü titreşimleri, güçlü doğa taşlarının canlı enerjisi ile birleştiğinde sinerjik bir enerji dengesi yaratır.

Riyolit Kristalinin Faydaları

[unordered_list style=’number’ number_type=’transparent_number’ animate=’yes’ font_weight=’light’]

 • Riyolit taşı kişinin sahip olduğu yetenek ve potansiyelin açığa çıkmasına yardımcı olur.
 • Taşın enerjisi var olan yeteneklerin gelişmesine yardımcı olur.
 • Hayal gücüne olumlu etki eder. Bu da kişinin hedef ve hayallerini gerçekleştirmesine yardımcı olur. Kararlılık sağlar.
 • Taş kararlılık taşı olarak da bilinmektedir.
 • Derin meditasyonu kolaylaştırır ve ruh-beden bütünleşmesini sağlar. Zihni kuvvetlendirir.
 • Kişinin kendisini olduğu gibi kabullenmesini sağlar, özgüvenini arttırır.
 • Bedeni kuvvetlendirir ve bağışıklığını yükseltir.
 • Kaslara iyi gelir ve kas yapısını destekler.
 • Geçmişte yaşanmış olan travma yaratmış olayların etkilerini hafifletmeye yardımcı olur.
 • Vücudu toksinlerden arındırır. Enfeksiyona karşı koruma sağlar.
 • Böbrek taşının oluşmasını önler, oluşmuş taşınsa erimesini sağlar.
 • İsilik, kurdeşen, kaşıntı ve döküntü gibi cilt rahatsızlıklarının iyileşmesinde etkilidir.
 • Yeşil renkli riyolit kalp çakrasını temizler.
 • Kişini enerjisini, motivasyonunu arttırarak ruhsal düzeyini yükseltir.
 • Doku sertleşmesini önler.
 • Doğal direnci destekler ve arttırır.
 • Kan damarlarına fayda sağlar.

[/unordered_list]

Kaynak:https://www.energymuse.com/rhyolite-meaning

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: