Rhyolite Taşının Muhteşem Etkileri

rhyolite taşı heykel | rhyolite taşının faydaları

Rhyolite Taşının Muhteşem Etkileri

Ruhunuzun kendini ifade etme şekli şüphesiz yaratıcılık olarak tanımlanabilir. Rhyolite kristali yaratıcılığınızı destekler ve sizi karamsar, olumsuz düşüncelerden uzak tutar. Bu güzel kristali antidepresan gibi, hiçbir yan etkisi olmaksızın, ruhunuzu saf sevinçle besleyen radyant enerjidir yayar.

Bu çok renkli mücevher, sevgi, umut ve neşe ile ilişkili olan sıcak, bulanık titreşimleri yayar, bu yüzden Rhyolite kristalinizi kendinize yakın tutun, bir mum yakın ve Bob Marley’i dinleyin, her küçük şey iyi olacak.

Rhyolite taşının iyileştirici etkileri

Rhyolite Taşı İyileştirici Etkileri

Mutluluk basittir, onu karmaşıklaştıran insanlardır. Duygusal tıkanıklıkları ortadan kaldırmak ve dönüştürücü güçlerinin kalpten olumsuzluğu temizlemesine izin vermek için bu gizemli kristali kullanın. Toksik duyguların dikkati dağılmadan, Rhyolite kristali, gerçekten neyin önemli olduğuna odaklanmanıza yardımcı olur.

Yağmur ya da parlaklık, neşe ya da umutsuzluk, evrenin dualizmi ile karşı karşıya kaldığınızda duygusal olarak dengeli kalmanıza yardımcı olur. Gizemli kristali üzerindeki güçlü ama yumuşak desenler ile, size sesleniyor.

Bu muhteşem kristali bize, mutluluğun sağlanmasının perspektif ile ilgili olduğunu hatırlatır. Şüphecilerin ve siniklerin ne kadar inkar ederse etsin, klişe her zaman doğrudur – sen ne düşünüyorsun. Aslında, bilim adamları nihayetinde Buda’nın eski öğretilerini ve olumlu düşüncelerin gücünü kanıtlıyorlar.

Negatif düşünceleri emerek onlardan pozitif düşünceler oluşturmanıza yardımcı olur. Sonuçta, en güzel ve şaşırtıcı şeyler evrenin kendisi de dahil olmak üzere yıkım ve kaostan yaratılıyor.

Meditasyon, bu güçlü şifa taşıyla yakın ve kişiselleşme için mükemmel bir yoldur. Hayat sana limon verdiyse, Rhyolite kristali ile 20 dakika sessizce oturup, ondan limonatayı nasıl yapabileceğinizi öğretmesini isteyin. Huzurlu tefekkürün terapötik seansı sırasında, ortaya çıkan olumsuz düşüncelere dikkat edin ve kristali size bakış açınızı daha olumlu hale getirme bilgeliğini vererek olumsuzluğu ortadan kaldırmanıza yardımcı olsun.

Rhyolite bize gerçek mutluluğun bakış açımızla ilgili olduğunu hatırlatır, çünkü zihninizi yeni olasılıklara açtığınızda, pozitif bir dönüşümü kolaylaştırmaya yardımcı olur. Neşeli ve iyileştirici hislerini yönlendirmek için güçlü bir yöntem tıpkı yakut gibi, şifa için mükemmel bir zemin oluşturan temizlik ritüeli ile başlar.

Adaçayı ya da kutsal Palo Santo ağacı tütsüsü iyice meditasyon yaparken kullanın.

Rhyolite Özellikleri

Eğer Rhyolite hayatınıza girmişse, yaratıcı bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzu gösteren bir işarettir, bu yüzden bu muhteşem kristal taşını elinizde tutun ve ruhunuzu yenilenmiş bir sevinç ve ilham duygusuyla şişirmesini sağlayın.

Rhyolite’nin enerjisini kullandığınızda, mutluluk kolaydır çünkü ihtiyacınız olan her şeyin sevgi olduğunu anlamanızı sağlar.

Kaynak : https://www.energymuse.com/rhyolite-meaning

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • ipek cevap

    Ankara’da 2 ayrı meditasyon salonuna gittim. 2’sinde de Rhyolite taşını görmüştüm. Oval bir şekilde ve gayet büyük bir taştı. Hatta büyük olduğuna göre bu taşın demekki değeri yok diye düşünmüştüm. Her ders öncesi ufak olanları avucumuzda tutmamız istenirdi.

    Aralık 28, 2018 , 9:36 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: