Para Çeken Doğal Taşlar

Para Çeken Doğal Taşlar

Herkes hayatını bolluk, bereket ve maddi anlamda sorun yaşamadan geçirmek ister. Bunun için kimisi çok çalışır, kimisi şans oyunları oynar. Herkesin çabası farklı farklı şekillenir. Siz bir şeyler yaparken, size destek olacak bir şeylerin yanınızda olması, size kendinizi daha hissettirebilir. Attığınız adımlarınızda başarı sağlamanıza, şansın sizinle birlikte olmasına yardımcı olacak bir etmeni herkes hayatında ister. Para çeken doğal taşlar etraflarına yaydıkları enerji ile aradığınız o şansı bulmanıza yardım ediyor. Hatta bazı taşlar enerjisi ile parayı direkt çekebiliyor.

Pirit Taşı

Pirit Taşı

Pirit taşı söz konusu olduğunda, yanına bollu kelimesi de gelebilir. Para Çeken Doğal Taşlar taşı, para çeken doğal taşlar arasında yer alan ve bu anlamda etrafına enerji saçan bir taş. Bu taşla birlikte, daha zengin bir gelecek kurmanız, ya da ilerlediğiniz yolda daha fazla başarı elde ederek, daha çok kazanmanız mümkün. Yaratıcı yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardım eden Pirit taşı, bu yeteneklerinizi paraya ve kazanca çevirmenize de yardımcı olur. Böylece yokluktan bolluğa bir adım atabilirsiniz.

Sitrin Taşı

Para Çeken Doğal Taşlar; Sitrin Taşı

Sitrin taşına şanslı tüccarın taşı da denir ve bu öylesine söylenmiş bir şey değildir. İş dünyasında en etkili taşlardan birisi olan Sitrin taşı, başarı ve şansın geçtiği her işin altından çıkabilir. Sitrin taşı iş dünyasında finansal anlamda başarı elde etmenizi ve para kazanma konusunda önünüze çıkan engelleri aşmanızı sağlar. Bu anlamda en güçlü doğal taşlardan birisi olarak görülen Sitrin taşı, aynı zamanda sizi negatif enerjilerden de koruyabilen bir taş olmasıyla dikkat çeker. Hayatımızın en önemli duygularından birisi olan paylaşma duygusu, Sitrin taşı ile içinizi sarabilir. Birileriyle maddi manevi bir şeyler paylaşabilmek, size her zaman kendinizi daha iyi hissettirir. Sitrini finansal kazançlarınızı arttırmak için hem evinizde hem de iş yerinizde kullanabilirsiniz.

Yeşil Yeşim Taşı

Yeşil Yeşim Taşı

Çok eski zamanlardan beridir var olan ve birçok kültürün kullandığı taşlardan birisi olan Yeşil Yeşim taşı, bu kültürlerde şans taşı olarak kullanıldı. Şans, belki de şu hayatta en çok sahip olmamız gereken şeylerden birisi. Çünkü şansı olduğumuzda aslında zaten birçok şey ayağımıza gelebiliyor. Yeşil Yeşim taşı aradığınız o şansı size getirebilecek bir doğal taş. Finansal hedeflerinize doğru koşarken, çalışmalarınıza daha fazla odaklanabilmenizi de sağlar. Yeşil Yeşim taşının fil olarak işlenmiş hali, size bolluk ve bereket getirecektir. Bunu isterseniz boynunuzda bir kolye olarak taşıyabilir, isterseniz evinizde ya da iş yerinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Yeşil Aventurin Taşı

Yeşil Aventurin (Fırsat) Taşı

Bilindiği üzere çok eski çağlardan beri, yeşil rengi hep bolluk ve bereketin rengi olarak nitelendirilmiş. Bu nedenle doğal taşların evinize ve size bolluk ve bereket getirmesi söz konusu olduğunda, yeşil renkli doğal taşlar kendisini gösteriyor.  Size beklediğiniz kazancı ve çabalarınızın sonucunu parasal anlamda getirebilecek yeşil renkli bir başka taş da Yeşil Aventurin taşı. Bolluk için meditasyon yapıyorsanız, yanınızda mutlaka bir Yeşil Aventurin taşı olsun. Kalp çakrası ile uyumlu olan Yeşil Aventurin, bu esnada kalbinizin üzerinde duruyor olmalı. Bu taş hem kalbinizi iyileştirecek hem de yaptığınız meditasyondan olumlu bir sonuç almanızı sağlayacak. Beklediğiniz kapılar tam zamanında açılacak.

Kaplanın Gözü Taşı

Kaplanın Gözü (Aklın) Taşı

Hepimiz her gün birçok hayalin içerisinde savrulup dururuz. Fakat bunları gerçekleştirmek için hiçbir çaba sarf etmeyiz. Hayallerinizi gerçekleştirme cesaretini size verecek olan doğal taş Kaplanın Gözü, finansal anlamda da kapıları aralayacak. Kariyerinizde olduğunuz yerde durmaktan şikayet ediyorsanız, Kaplanın Gözü doğal taşı sayesinde bu gidişatı tersine çevirebilirsiniz.

Yeryüzünün enerjisini ve bununla beraber güneş enerjisini içerisinde barındıran Kaplanın Gözü, size bu enerjilerin aktarılmasını sağlar. Aynı zamanda paranın insan üzerindeki en kötü etkilerinden birisi olan açgözlülük duygularına kapılmamanız konusunda da size yardımcı olur. Paranın sizi büyülemesinin önüne geçer. Şans ve servet için bir tılsım gibidir ve bu anlamda her zaman yanınızda olur. Alışveriş esnasında dürtülerinizin kontrolü için, cebinizde her zaman bir parça Kaplanın Gözü tutabilirsiniz.

Peridot Taşı

Para Çeken Doğal Taşlar; Peridot Taşı

Peridot doğal taşları yeni kullanmaya başlayanlar için oldukça uygun taşlardan birisidir. Çünkü hafif bir enerjisi vardır ve bu nedenle sizi ciddi bir etki altına sokmaz. Yeni yeni bu enerjilere maruz kalanlar, yüksek enerjili taşlardan olumsuz da etkilenebilirler. Peridot hafif enerjisi sayesinde, pozitif duyguları ve sonuçları arttırır. Her şeyde etkili olabilen Peridot taşı, özellikle parayla ilgili konularda kendisini gösterebilen bir taştır.

Para için bir doğal taş kullanmak istediğinizde Peridot sizin için en doğru seçimlerden birisi olacak. Peridot taşı, kalp çakralarındaki tıkanıkların açılması konusunda da size fayda sağlar. Olumsuz duyguları ve inançları yok ederek, istediğiniz kazancı çekebilmenize olanak tanır.

Para Çeken Doğal Taşlar
Berrak Kuvars Taşı

Para Çeken Doğal Taşlar; Berrak Kuvars Taşı

Enerjiniz ne kadar yüksek olursa bu hayatta o kadar çok güzel sonuçlar elde edebilmenizi sağlar. Enerjinizin yüksek olması demek, şansı çağırmanız ve şansın kapınızdan eksik olmaması demek. Berrak Kuvars enerjinizi en üst seviyeye çıkarabilen bir taş. Özellikle yeni adımlarınızda, yeni bir iş kurduğunuzda vb. durumlarda Berrak Kuvars’ı yanınızda taşımanız, kazançlı çıkmanız konusunda size fayda sağlar. Evinizde ya da iş yerinizde bir kasenin içerisinde Berrak Kuvars taşı bulundurun ve onun enerjisiyle size iyilikleri ve bol kazancı getirebilmesine izin verin.

Para Çeken Doğal Taşlar
Malakit Taşı

Malakit (Dönüşüm) Taşı

Yine finansal konularda, size önerilen bir başka yeşil renkli bir taştan söz edeceğiz. Malakit taşı yeşil rengiyle, negatifliği hayatınızdan kovmanıza ve olumlu olayların, düşüncelerin sizinle birlikte hareket etmesine ortam hazırlar. Malakit taşının bilinen bir diğer özelliği, talihsizliklere karşı da koruyor olması. Onları sizden uzak tutar ve başınıza gelecek kötü olaylarla kazançlarınızı kaybetmenizin önüne geçer. Finansal sorunlarınızı çözmek için odaklanmanız gereken konuya odaklanarak, sorunların üstesinden gelmenizi kolaylaştırabilir. Gün boyunca yanınızda taşırsanız, tüm pozitif enerjileri kendinize çağırıp, negatifliklerden korunabilirsiniz. Bunun için Malakit taşını çantanıza, cüzdanınıza cebinize koyabilir ya da takı olarak üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Para Çeken Doğal Taşlar
Amazonit Taşı

Amazonit (Umut, Başarı) Taşı

Liderlik özelliklerinizi güçlendiren ve bunların ortaya çıkmasını sağlayan bir doğal taş olan Amazonit, iş yerinizde kendinizi daha fazla göstermenize yardımcı olacaktır. Liderlik vasfınızın gelişmesi, işinizde daha da başarı yakalamanızı sağlar ve bu da daha fazla kazanç demektir. Herhangi bir finansal girişiminizde, duygularınızın olumlu yönde oluşmasını da sağlar. Şans ve başarıyı yanınızda taşımanız demek, cebinizde bir Amazonit taşı bulundurmanız demektir. Tüm kötü enerji frekansları, Amazonit taşıyla sizin uzağınızda kalacak.

Para Çeken Doğal Taşlar
Zeberced Taş

Zeberced (Altın) Taş

Zeberced kristali, sarı bir renkte görünse de aslında içeriğinde şeffaf bir yeşile de yer veren, yine yeşil rengini içerisinde barındıran doğal taşlardan birisi. Zeberced taşını kullanmak hayata size birçok kapı açabilir ve şans faktörü hep sizinle olur. Zeberced, kaderiniz için almış olduğunuz kararlarda her zaman doğru ve iyi olanı tercih etmeniz konusunda size yarar sağlar. Olumlu düşüncelerin ışığında vereceğiniz kararlar sayesinde, aldığınız kararlardan sonradan pişmanlık duymazsınız. Bu da size hayatta her zaman kazanma şansı verir. Finansal başarıyı size çekeceği gibi, kıskanç duygulardan ve kötü enerjilerden sizi koruyan bir enerjisi vardır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: