Melek Taşları

Melek Taşları

Doğal taşların mucizevi olarak nitelendirilebilecek pek çok özelliği ve ilginç enerjileri içeriğinde barındırdığını söyleyebiliriz. Doğal taşların sahip olduğu enerjinin açığa çıkması, insan doğasının bütün aurasını değiştirdiği gibi, bazı taşlar çevrenizdeki insanları da etkileyebilecek güçte. Bazı taşlar sezgisel güçlerinizi de ön plana çıkarır ve bu anlamda daha yetenekli biri olmanız konusunda enerji salgılar. Melek taşları, sezgisel güçlerinizi açığa çıkaran doğal taşlardır. Sizi bilinmeyen o bilgiye ulaştıran ve ilahi boyuta taşıyan taşlar, melek taşlarıdır.

Ametist Taşı

Ametist Taşı

Ametist taşı, melek taşlarından söz edildiğinde ismi ilk geçmesi gereken taşlar arasında yer alıyor. Ametist taşı manevi farkındalık konusunda en yüksek güce sahip taştır demek yanlış olmaz. Melek taşları arasında sizi mistik boyuta en kısa sürede ulaştırabilecek bir taş olarak Ametist, kendinizle en güçlü iletişimi kurmanızı sağlar.

İnsana huzur, mutluluk, canlılık, enerji veren ametist, üzerinizde sürekli taşıyabileceğiniz bir taş. Olumsuzluklardan korunmak isteyenler, Ametist’in yaydığı enerjiye sığınabilirler. Daha yüksek bir bilince erişmek ve her şeyin farkında olabilmek için, Ametist taşını sürekli üzerinizde taşıyabilirsiniz. Ametist taşı, farkındalığını ve sezgilerini ön plana çıkarmak, hayatta doğru adımlar atarken kendini dinlemek isteyenler için en uygun taş.

Angelite Taşı

Angelite Taşı

Angelite taşı, farklı boyutlara yolculuk yapmaktan hoşlanan, farklı alemleri keşfetmek isteyenler için rehber olacak bir taştır. Özellikle astral yolculuklar yapıyorsanız, astral yolculuklarınızda Angelite taşının size eşlik etmesine izin vermelisiniz. Angelite taşı, size astral yolculuğunuzda eşlik ederken, aynı zamanda korunmanızı ve geçişlerinizi daha kolay yapabilmenizi sağlar. Yüksek bilinç veren Angelite taşı, farkındalığı arttırmaya yardımcı olan taşlardan birisi. Bunların yanında insana sakinlik, dinginlik ve huzur veren yapısı sayesinde, huzura kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak. Angelite taşıyla  yaptığınız astral yolculuklar daha kolay olacak. Taşı üzerinizde taşıyarak bunu yapmaya çalışırsanız, astral evreye geçmeniz daha da kolaylaşır.

Apophyllite Taşı

Melek Taşları; Apophyllite Taşı

Apophyllite, kalp çakrası ile ortak çalışan taşlardan birisi. Bulunduğunuz somut dünya ve soyut dünya arasında iletişim kurmanızı kolaylaştırır. Apophyllite taşı, meleklerle temas kurabilmenize de yardımcı olan bir taştır. Titreşim oranının oldukça yüksek olması, kurmak istediğiniz iletişimleri daha rahat kurabilmenize yardımcı olur. Apophyllite taşı aynı zamanda diğer melek taşları ile de kullanılabilir. Bazı taşların bir arada kullanılmaması gerekiyor olsa da bu durum Apophyllite taşında geçerli değil. Hatta Apophyllite taşı, diğer melek taşları ile birlikte kullanıldığında, onların enerjisini de daha da arttıran bir taştır.

Celestite Taşı

Celestite Taşı

Celestite Taşı, acılarınızdan kurtulmanız için en değerli taşlardan birisidir. Hayatta karşınıza çıkabilecek birçok acı ve bu acıların farklı farklı nedenleri var. Celestite Taşı herhangi bir konuda duyduğunuz o acının yerini, melek ışığıyla değiştirip size sevgi yüklü bir enerji taşır. Bu yeteneği ile manevi anlamda hissettiğiniz acılarınızdan sıyrılmanıza yardımcı olur ve sizi düştüğünüz yerden kaldırır.

Meleksel anlamda bağlantı kurmayı ve iç huzurunuzu bulmayı amaçladığınızda, bu bağlantıyı kolaylaştırmaya yarayan en önemli görevi üstlenen doğal taşlardan birisi Celestite Taşıdır. Uyurken yastığınızın altına koyabilir ve rüyalarınızı hatırlamanıza yardım etmesini sağlayabilirsiniz. Astral seyahatlerinize de yardım eder ve bu seyahat esnasında gördüklerinizi yine Celestite Taşı ile hatırlayabilirsiniz. Meditasyonlar da kullanılan bir taş olarak odaklanmanızı kolaylaştırır. Üçüncü gözünüzü ve çakralarınızı temizleyip açan bir enerjisi vardır. Hayal kırıklığı hislerinizden kurtulurken, Celestite Taşı yanınızda olur.

Melek Taşları
Moldavit Taşı

Melek Taşları; Moldavit Taşı

Ruhsal farkındalığınızı arttırıp, bu anlamda bakış açılarınızı değiştirmek istiyorsanız Moldavit taşı doğal taşlar arasında buna en uygun olan taşlardan biri. Moldavit taşı sizi ruhsal olgunluğa eriştirir, sizi ruhsal anlamda geliştirir, öngörülerinizi ve hislerinizi ileriye taşır. Hissettiklerinizde kolay kolay yanılmazsınız.

Aydınlanmak isteyen kendi farkındalığını keşfetmek isteyenler Moldavit taşından yardım alabilir. Moldavit taşı kalp çakrasına dokunan doğal taşlardan birisi. Bu nedenle astral yolculuklarınız için kullanabileceğiniz bir başka taş da Moldavit taşıdır. Yedi enerji merkezi bu taşla birlikte açılabilir. Çakralarınızın açılması ve harekete geçmesi, size mistik anlamda pek çok güç getirir. Kendinizi daha canlı hissettiğiniz gibi altıncı hissiniz de artık daha kuvvetli olur.

Elestial Taşı

Elestial Taşı

Mistik konulara eğilmeyi ve bilinmeyen o bilgileri bulmayı isteyenler için, Elestial taşı en büyük farkındalığı yaratır. Elestial taşı ile yüksek alemlerden bilgi ve güç alabilir, hayatınızda buna göre yön verebilirsiniz. İstediğiniz o ruhsal güce erişmenizde Elestial taşının rolü oldukça büyük. Ruhsal anlamda sizi yükseltebilir ve olgunlaştırıp ruhsal gelişiminizi sağlıklı bir şekilde tamamlamanıza yardım eder. İlahi boyutu keşfetmeniz konusunda size destek olduğu gibi, duygusal dünyanızda da en büyük yardımcınız olabilir. Duygusal dünyanıza ışık tutarak sorunları görmenizi sağlar ve böylece tüm sorunlarınızın  nedenini bulup, daha kolay bir şekilde halledebilme şansına sahip olabilirsiniz. Elestial taşını meditasyon esnasında da kullanabilir, ilahi misyonunuzu bu taşla bulabilirsiniz.

Melek Taşları
Sarı Prehnit Taşı

Melek Taşları; Sarı Prehnit Taşı

Sarı Prehnit taşı, manevi etkileri bilinen ve manevi yönünüzü kuvvetlendiren bir taştır. Bu nedenle ruhsal anlamda kendini daha güçlü hissetmek ve yenilenmek isteyenlerin başvuracağı doğal taşlardan birisi Sarı Prehnit taşı olabilir. Sarı Prehnit, korkularınızdan, panik hallerinizden, kabuslarınızdan kurtulmanız konusunda da etkili bir taştır.

Sarı Prehnit taşı, baş melek Raphael’in enerjileriyle uyumlu bir taştır. Bu nedenle bu melekten aldığı güçle size ışık ve şifa taşır. Hem ruhsal hem de fiziksel anlamda Sarı Prehnit ile şifa bulabilirsiniz. En derinlere bile yumuşak geçişler yapabilmenize yardım eder. Altıncı hislerinizi ve ön sezilerinizi kuvvetlendirmek istediğinizde, Sarı Prehnit’in etrafına yaydığı enerji bunu sağlayan bir enerji olacaktır. Olumsuz enerjilerden kurtulmanıza yardım etmesi sayesinde, siz pozitif düşüncelerle kendinizi huzurlu hissederken, Sarı Prehnit hislerinizi de güçlendirir.

Melek Taşları
Petalite Taşı

Petalite Taşı

Meditasyon esnasında yaptığınız meditasyondan fayda görebilmek için, zihninizin ne kadar temiz ve berrak olduğu konusu oldukça önemlidir. Petalite taşı zihninizi temizleyen özelliği sayesinde, meditasyonlarda zihninizin meditasyona daha kolay odaklanmasını ve uyum sağlamasını sağlar. Petalite taşıyla koruyucu meleklerle iletişim kurabilirsiniz. Başta kendi koruyucu meleğinizin yanı sıra, diğer koruyucu meleklerle de iletişim kurmanızı kolaylaştıran bir taştır. Astral seyahatlerinizi, ritüellerinizi çok daha etkili bir şekilde Petalite taşı ile yapabilirsiniz. Soyut durumlar için yanınızda olması gereken bir taş. Petalite taşı, vizyon görevleri için de uygun taşlardan birisi. Soyut iletişimlerinizi kuvvetlendirmek için, Petalite taşı tüm görevi üstlenip size yardım edecektir.

Melek Taşları
Selenit Taşı

Selenit Taşı

Melek taşları denildiğinde isminin geçmezse olmayacağı taşlardan en önemlisi Selenit taşı. Selenit taşı, direkt olarak melek taşı olarak da biliniyor. Bu nedenle melek taşları denildiğinde konuya birazcık bile hakim olan birisinin aklına ilk olarak Selenit taşı geliyor. Selenit, görünümündeki berrak beyazlık sayesinde bile insanın iç huzura erişmesini sağlıyor.

Psişik duygulardan korunmak, kendinizi korkularınızdan ve kabuslarınızdan arındırmak için en etkili taşlardan birisi Selenit taşı. Selenit, sadece size değil etrafınızdaki insanlara da huzur veren bir taş. Selenit taşının bir evde bulunması, o evdeki herkesin bu enerjiden etkilenmesini ve kendisini huzurlu hissetmesini sağlar. Melek taşı olmasının yanında aşk ve sevgi taşı olarak da bilinir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: