Lepidolite Taşının Faydalarını Keşfedin ve Ruhunuzu İyileştirin

lepidolite taşının faydaları

Lepidolite Taşının Faydalarını Keşfedin ve Ruhunuzu İyileştirin

Değerli taşlar dünyasında en iyi duygu-durum düzenleyicilerinden biri olan Lepidolite kristali, anti-anksiyete ilaçlarında da kullanılan yüksek miktarda lityum içerir. Reçete gerektirmez ve yan etkileri, stres ve kaos zamanlarında sakin ve dinginlik hissi vermesidir. Özellikle ateşli duyguları serinletmeniz gerektiğinde, zihni ve ruhu dengelemek için Lepidolite’i kullanın. Bu hassas şifa taşı, tüm çakraları harekete geçirir, enerji bloklarını çözerek sizi gerçek mutluluğa taşır.

Benliğinizi, stabilize edici güçlerinden dolayı anksiyete duygularını hafifleten Lepidolite ile bulun. Kendinizi bu nazik lavanta taşına çekilir durumda bulursanız, bu durum hayatta yeni bir yaklaşıma ihtiyacınız olduğuna dair bir işaret olabilir. Geçiş zamanlarında sizi huzurlu bir yere götüren, öfke ve kızgınlık duygularını pozitif duygular ile değiştirin.

Lepidolite kristal taşının gücünü kullanın ve enerjinizi yeni ve heyecan verici bir şey yaratmaya odaklamak için kullanın. Dünya her zaman değişiyor, bu yüzden bu yumuşak taşla gemiye binin ve geçmişi geride bırakın. Lepidolite rüya gibi lavanta titreşimleri, değişimden korkmamak için bize cesaret verir. Yol boyunca bazı güzel şeyleri kaybedebilirsiniz, ancak eskiyi geride bırakıp yeniyi kucakladığınızda daha iyi bir şey kazanırsınız. Gümüş kaybederken altın kazanmak gibi.

Lepidolite Taşının Faydaları

[unordered_list style=’number’ number_type=’transparent_number’ animate=’yes’ font_weight=’light’]

 • Sağlıklı olmanıza yardımcı olur. Vücudunuzdaki enerji sıkışmalarını dağıtır.
 • Sakinleştirici bir etkisi vardır. Bu tip bir etki için ellerinizde tutmanız yada bileklik olarak kullanmanız yeterli olur.
 • Belirli bir konuya odaklanmamıza yardımcı olur.
 • Kas ve eklem ağrılarını giderir.
 • Cilt sağlı için faydalıdır tıpkı Ametist taşı gibi. Deride kırışıklık oluşturan kas çekilmelerini giderir.
 • Anne olmayı bekleyenler için faydalıdır.
 • Duygusal bir dengede olmanıza yardımcı olur. Kararsızlıkları giderir.

[/unordered_list]

Lepidolite Künye

[pie_chart2 width=’200′ height=’200′ color=”]9,#1abc9c,Potasyum;9,#2ed0ba,Lityum;9,#3cddcd,Hidrojen;9,#4cddcd,Silisyum;9,#5cddcd,Oksijen;9,#6cddcd,Aliminyum;9,#7cddcd,Su;9,#8cddcd,Florin;1,#9cddcd,Magnez[/pie_chart2]

Kimyasal Grubu
Silikat
Kristal Sistemi
Monoklinik
Sertlik Derecesi
2,5 – 4
Özgül Ağırlığı
2,84 – 2,90
Temsil Ettikleri
Akıl, Zihin, Aşk, Güç
Çakraları
Alın yani Üçüncü göz çakrası, Kalp çakrası, Tepe yani Taç çakrası
Burçları
Terazi, Yay, Balık

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

 • elif cevap

  Diğer taş türlerine göre daha az bir sağlık etkisi olduğu görülse de aslında öyle değil. Lepidolite taşı ile alakalı birçok kaynaktan epey şey okudum. Özellikle geçmiş zamanlarda oldukça popüler bir taş türüymüş.

  Aralık 28, 2018 , 9:16 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: