Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar

Yayılan olumlu enerjilerin varlığı ile kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar kullanımı uyku esnasında bireylerin rahat bir uyku yaşamasını sağlarlar. Doğal taşların yaydığı enerjiler sayesinde insanlar bu taşları uzun yıllardır kullanmışlardır. Görünüm olarak da son derece çekici olan doğal taşlar renkleri ve parlaklığı ile ilgi çekmesinin yanında vücuda gösterdiği etkenlerle de tercih edilip kullanılır. İnsan bedeni üzerinde kalmış olumsuz enerjileri ya da ortamda bulunan negatif enerjiyi bu doğal taşlar nötr hale getirerek kendi üzerindeki olumlu enerjinin sirayet etmesini sağlarlar. Özellikle uyku esnasında oluşan pozitif etki kötü rüyaların görülmesinin de önüne geçer. Birçok doğal taş konuyla alakalı vardır.

Akik Taşı

Güçlü Akik Taşının Uykuya Etkisi

Sicilya’da bulunan Achates nehrinden ismini alan Akik doğal taşı birçok sağlık sorununa cevap veren çok güçlü bir taştır. Her insanda aynı etkiyi oluşturmasa da akik taşı burçlara göre seçimi gerçekleştirerek bu yararlı özelliklerinden faydalanmak mümkündür. Akik taşı özellikle eski volkanik bölgelerden çıkartılan taşın oluşumunda sıkışan gazlar ve geçen yıllar etkilidir. Farklı bir renk cümbüşünü gösteren doğal taş ortamdaki negatif enerjiyi temizlediği ve stresi azalttığı için uyku esnasında kullanılır. Bu özelliği kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında anılmasına da vesile olur. İnsanın sürekli yaşadığı korkuları yenmesinde büyük etkisi vardır. Kötü düşüncelerin zihninden atılmasına yardımcı olur.

Akuamarin Taşı

Okyanusun Ferahlatıcı Taşı Akuamarin Doğal Taşının Uykuda Ferahlığı

Güzel okyanusun doğal yatıştırıcı ruhunu harmanlayan Akuamarin doğal taşı suyun eşsiz gücünden yararlanan bir doğal taştır. Dünya’nın eski ve hayat veren sularının canlı şifa gücünü içinde barındırarak insanalar üzerinde iyileştirici etkilerini gösterir. Suyla dolu titreşimlerinin sakinleştirici etkilerini hemen hissedebileceğiniz taş uyku esnasında yanınızda bulundurarak o zaman içerisinde de sizin sakinleşmenizi sağlar. Akuamarin özellikle kalp çakranıza yakın tuttuğunuzda, dalgalar halinde pozitif enerjinin bedeninize sirayet ettiğini görürsünüz. Serin ve ferahlatıcı enerjisi, gün içinde uğraştığınız ve yorulduğunuz ruhunuzu tazelenmesini sağlar. Akuamarin taşı, duyularımızı yükseltir ve içinizde derin bir huzurun yerleşmesini sağlar. Kötü rüyaları engellemesinin sebepleri de bu yüzdendir.

Anyolit Taşı

Yüksek Enerji Veren Anyolit ile Kaliteli Uyku

Kötü rüyalar insan zihnini yıpratan bir süreçtir. Etrafta bulunan negatif enerjilerin yoğunluğu bu durumu yaşamaya insanı sevk edebilir. Bu sebepledir ki uyku esnasında anyolit doğal taşının yararlarından faydalanabilmek mümkündür. Yeşil ve kırmızının harmanlanarak mor tonlarını oluşturan harika renk geçişlerine sahip olan doğal bir taş metafizik alnında da etkili bir doğal taştır. Dikkat toplayıcı özelliği ruhsal açıdan güç verilmesini sağlar. Kişi bu taşı üzerinde taşıması durumunda yüksek enerjiye sahip olarak negatif enerjilerin bedenine sirayet etmesine izin vermez. Sınırsız uyum ve mutluluk hissi alarak psişik güçlerde de güçlendirme bu doğal taş sayesinde elde edilir. Kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında anılmasının sebebindeki en büyük etken yüksek enerji iletebilmesidir.

Aventurin Taşı

Aventurin Doğal Taşının Verdiği Enerji ile Kötü Rüyaların Engellenmesi

Kristal taşlar grubunda olan ve krom parçacıkları sayesinde yeşilin mükemmel bir tonuna sahip olan bir doğal taştır aventurin. Kişiye canlılık vererek olumsuz enerjilerin üzerinden gitmesine yardımcı olur. Sürekli olarak zinde hissettirici bir gücü içerisinde barındırır. Duygusal bakımdan dengeleyici etkisi olduğundan dolayı kötü düşüncelerin zihinden çıkmasında etkilidir. Bu sebepledir ki uyku esnasında kötü rüyaların görülmesinde de etkili olur. Depresyona karşı çok güçlü bir doğal taştır. Kaygı ve korku gibi depresif durumu olan insanların üzerinde rahatlatıcı enerjiyi kendi içerisinde barındırır.

Bornit Taşı

Bornit Taşı ile Uykuda Mutluluk ve Dinginlik

Magmatik kayalarda ve pegmatit damarlarında oluşum gösteren doğal taş içerisinde çok önemli mineralleri barındırır. Kristal biçiminde olan nadir görüme sahip, yüzey kısımları genelde pürüzlü görünüme sahip taştır. Bu ender güzellikteki doğal taş insanın enerjisini yükseltecek bir güce sahiptir. İnsanların iç seslerindeki dengeyi kurmalarına yardımcı olması sayesinde ise iç huzurun elde edilmesinde yardımcı olur. Huzur elde edilmesinde yardımcı olması sebebiyle kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında anılmaya sevk eder. Çakraları açar ve daha sağlıklı düşünme, daha doğru kararlar verme konusunda etkili olarak zihnin içini temizler. En önemli özelliği ise mutluluk verip dinginliğe kavuşturmasıdır.

Jasper Taşı

Meditasyonun Doğal Taşı Jasper Taşının Uykuda Etkisi

Çok farklı renklere sahip olan Jasper taşı, dünyanın karmaşıklığını simgeler gibi birçok katmandan oluşur. Jasper taşı, yerkürenin temizleyici ve onarıcı güçlerini ve bitmeyen hayat döngüsünü içerisinde barındıran çok güçlü doğal taşlar arasındadır. Ritmik akışları ayrı bir düzene sokarak kişilerin huzuruna kavuşmasına vesile olur. Bu sebepledir ki kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında yer alır. Taş kendi içerisinde bulundurduğu şifa verici özellikleri çakraların açılmasında önemli yere sahiptir. Koşulsuz sevgi anlayışını insan ruhuna aşılatması sayesinde olumsuz enerjilerin bedenden ayrılmasına izin verir. Sakral ve kalp çakralarının enerjisini birleştirmeye yardım ederek açık bir zihin ve merhametli bir kalbe sahip olma konusunda görev alır.

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar
Selenit Taşı

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar; Selenit Taşının Kötü Rüyalara Karşı Etkisi

En güzel ve en zarif kristal taşlardan birisi olan bembeyaz duru bir güzelliğe sahip olan doğal taş asil görüntüsüyle ilgi çeker. Taşın beyazlığı ve berraklığı zihinsel rahatlık ve ferahlık vererek negatif düşüncelerin zihinden çıkmasına vesile olur. Kafa karıştıran ve içinden çıkamadığınız düşünceleri yok edebilmesi ise onu kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında olmasını sağlar. Duygusal dengesizliği engelleyerek zihnin ve bedenin ekstradan yorulmasının önüne geçer. Mantıklı düşünmeye, akılcı davranışlarda bulunmaya insanı yönlendirerek enerji akışını sürekli hale getirir. Hem bireysel olarak hem de bulunulan ortamdaki negatif enerjinin temizlenmesinde görevi büyüktür.

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar
Smitsonit Taşı

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar; Smitsonit Taşı Sayesinde Rüyalarınızı Yönetin

Doğada farklı renklerde yer alır. Smitsonit taşı stres ve gerginlik durumuna şifa olan bir taştır. Sezgileri kuvvetlendirmesi ve özellikle de gördükten sonra hep unutulan rüyaların rahatlıkla hatırlanmasında etkili bir doğal taş olarak bilinir. Rüyaların hatırlanıp, kötü rüyaların da görülmemesini sağlayıcı güçlü bir özelliği vardır. Bilinçaltınızı ilgilendiren bu taş kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında ismi anılır. Başucunda ya da yastık altında bulundurulan Smitsonit taşı, rüya gören kişinin tüm detayları hatırlamasında yardımcı olur. Rüyaların mesajlarını verimli alabilmek için Smitsonit taşının denenmesi yapılır.

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar
Yeşim Taşı

Kötü Rüyaları Engelleyen Doğal Taşlar; Yeşim Taşı ile Kötü Rüyaları Savurabilme Gücü

Antik Çin zamanından günümüze kadar değerini ve anlamını hiç kaybetmeyen özel bir taş olarak karşımıza çıkar Yeşim taşı. Sadece bir alanda değil birçok noktada şifa verici özellikleri yeşil renginin büyüsünde barındırır. Genleştirici etkisi gibi bedene verdiği etkiler dışında zihni büyük anlamda olumsuz enerjilerden arındıran bir güce sahiptir. Bu taş özellikle uyurken yakınlarınızda bulunursa çok güzel rüyalar görmenize vesile olarak sizin kötü rüyalarla mücadelenizin de önüne geçer. Uyku sorunu yaşayan insanlara sağladığı büyük güç sayesinde yarar elde edilmesini sağlar. Uykuya daha rahat dalmayı gerçekleştirirken güzel rüyalar görür ve rahatsız olmadan ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kötü rüyaları engelleyen doğal taşlar arasında en önemli sayılacak doğal taşlardan birisidir Yeşim taşı.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: