Fuksit Kristalinin İyileştirici ve Koruyucu Özelliklerini Keşfedin!

fuksit taşının faydaları

Fuksit Kristalinin İyileştirici ve Koruyucu Özelliklerini Keşfedin!

Taş koleksiyonunuzda bulunan Fuksit kristali ile meleklerin kanatları üzerinde yaşam boyu seyahat etmeye hazır olun. Peri kristali olarak bilinen Fuksit kristali, peri tozuna benzeyen yeşil ve altın ışıltılı lekeleriyle dikkat çekiyor. Mutluluk, neşe, mucizeler ve kalp çakramızın parlak yanmasıyla elde ettiğimiz sıcak ve güçlü duygulara katkıda bulunur.

Pırıltısında olan elektrik ve büyülü estetiği sayesinde, Fuksit kristali bize daima korunduğumuzu hissettirir. Düşlere dalmakta ve zihninizi yeni ihtimallere açmakta zorluk çektiğinizde, Fuksit’in bizi cesaretlendirir ve her zaman duyarlı ruhlarımızı zehirli psişik saldırıların tehlikesinden korur. Dramaya yönelmek yerine, Fuchsite kristali kalbi mucizelerin gerçekleştiği yere yönlendirir. Ama mucizeyi aramaya gerek yok çünkü mucize siz ve evrenin sonsuz olasılıklarıdır. Fuksit kristali, ruh için espresso gibidir, yaratıcılığın ışığını ateşleyen motora yakıt verir.

Fuksit Taşı Nasıl Kullanılır

Fuksit kristali, ruhsal yolculuğunuzda rehber olarak hizmet eden ruhaniyet alanından perilerle de ilişkilidir. Huzurlu bir tefekkürün terapötik oturumu sırasında Fuksit kristali ile derine girdiğinizde koruyucu meleklerinize başvurun. Taşınıza özel bir iyileştirici niyet vererek meditasyon uygulamanıza başlayın. Eğer olumsuz düşünceler yüzeye çıkarsa, kayaya bakıp kendi içsel keşif yolculuğunuz hakkında size rehberlik etmesini isteyin. Zihninizi daha yüksek bir bilince açtığınızda, cevabın size ne kadar çabuk geldiğine şaşıracaksınız.

Fuksit kristalinin ışıltılı enerjisi tıpkı yeşim taşı gibi, kalp çakrasını, huzurlu gevşemeyi ve yaratıcı, olumlu düşünceleri teşvik eden iyileştirici titreşimlerle aşılar. Fuksit kristali özelliklerinin büyülü titreşimleri, hayatımızın her anının, her zaman en akıllıca bir tercih olan mutluluğu seçmek için bir fırsat olduğunu hatırlatır. Fuksit mücevherlerini giyerek günlük rutininize peri tozu serpiştirin ve canlı enerjisinin dünyanızı aydınlatmasına ve hayatınızı taze gözlerle görmenize yardımcı olsun. Fuksit ile küçük şeylerde daha fazla mutluluk bulursunuz.

Fuksit, diğer kristallerin enerjisini büyütme yeteneğinden dolayı iyileştirme düzenleri ve ızgaralar içine almak için mükemmel bir taştır. Fuksit ile meditasyon yaptığınızda, dünyanın iyileştirici enerjisine dair farkındalığınızı genişletmeye ve ruhunuzu yaşamın kendisi için gerekli olan titreşim ritimleriyle birleştirmeye çalışır.

İyileştirme özelliklerinin tam potansiyelini kullanmak için, Fuksit’i temiz bir şekilde tutun ve bir adaçayı çubukla taşlayarak lekeleyin. Daha sonra, Zen geleneğinden bir ipucu alın ve 20 dakika boyunca sessizce oturun, sadece taşa bakın ve olumsuz düşüncelerinizi ve artık size hizmet etmeyen eski kinleri aklınızdan çıkarmanızı isteyin. Bu aynı zamanda zihninizin beden – ruh durumunun hızlı bir envanterini çekmek için iyi bir fırsattır. Zihni sessizleştirdikten ve kalp çakra enerjinizi kanalize ettikten sonra, Fuchsite kristali, niyetinizi büyütmek ve gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanızı kolaylaştırmak için hayallerinizin gerçekliğini ortaya çıkarmaya hazırdır.

Kalp çakrasına yerleştirerek gerçek arzularınızı keşfetmek için bu ilham taşını kullanın. Huzur ve sakin nefes alın. Kaosunu ve karışıklığı nefesle verin, sıcak ve iyileştirici titreşimlerle temizlenin ve ruhunuzu yeniden güçlendirin. Taşın cilde dokunduğunda nasıl hissettiğini ve aura’ndaki ince ancak güçlü etkilerini fark edin.

Kaynak : https://www.healing-crystals-for-you.com/fuchsite.html

Bu gönderiyi paylaş

Comment (1)

  • hasan cevap

    Paylaştığınız taşların hepsi birbirinden güzel. 2 gündür işi gücü bırakıp yazılarınızı okuyorum ve bunların koleksiyonunu yapmaya karar verdim. Bu taşları nereden alabilirim? Ayrıca göktaşları hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

    Aralık 28, 2018 , 9:13 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: