Dumortierite – Sabrın Taşı ile Tanışın ve İyileştirici Etkilerini Keşfedin.

Sabrın Taşı Dumortierite İle Tanışın ve İyileştirici Etkilerini Keşfedin.

Dumortierite – Sabrın Taşı ile Tanışın ve İyileştirici Etkilerini Keşfedin.

Sabır taşı olan Dumortierite kristali, bize kızgın bir akıl yerine açık bir kalple problemlere yaklaşmak için içsel rehberlik sağlar. Egonuz, argümanı her ne pahasına olursa olsun kazanmak isteyebilir, ama bu bazen sadece kişiliğinize zarar veren olaya dönüşebilir.

Kara bulutlar toplanmaya başlarsa, Dumortierite bize sadece fırtınayı dağıtmayı değil, yağmurda dans etmeyi de öğrenir. Tüm mavi taşların en temelini oluşturan Dumortierit kristali, başınıza duman çıkmadan önce kalbinizde ateşi söndüren yangın söndürücüdür. Duyguları dengelemek zihni korur.

Dumortierite taşının faydaları ve iyileştirici etkileri

Dumortierite Kristalinin İyileştirici Etkileri

Bu serin ve sakinleştirici taşın iyileştirici faydalarına erişmek için, kristaller arasında sinerjik bir etki yaratan, enerjisini artıran ve yeni fikirleri yüzeye taşıyan iyileştirici bir düzen için Lapis Lazuli gibi diğer mavi taşlarla birleştirin.

Üçüncü göz çakranın uyarılması ve desteklenmesiyle, bu şifalı mücevher kokteyli, günlük ihtiyaçların dengelenmesi sırasında daha yüksek beyin fonksiyonlarını teşvik eder. Kafanızı bazen bulutlara sokmak sorun değil ama yine de günlük hayatı sürdürmek zorundasınız. Dumortierite, zihinsel beslenmeyle zihnin dengeli kalmasına yardımcı olur, böylece bedenin pratik konularda harekete geçmesi için enerji ve canlılık verir.

Bu taşla meditasyon yapmak, zihni renklendiren negatif düşünceleri temizleyerek ruhsal yeteneklerinizi de güçlendirir. Üçüncü gözün taç çakra ile bağlanmasıyla, Dumortierit kristal taşı fiziksel alan ve ruh dünyası arasında açık bir iletişim kanalı oluşturur. Taşla meditasyon yaptığınızda, zaman ve mekanınızı geçerek geçmiş yaşamlara yeniden bağlanan, zihninizi büken şamanistik bir yolculuğa rehber olarak kullanın. Ama bu hayat değiştiren vizyonlar kolay gelmiyor.

Evrensel gerçekleri ararken, enerji merkezlerinizi yeniden hizalayan ve en yüksek potansiyelinizde titreşmenize yardımcı olan günlük meditasyon rejimi ile algının kapılarını açın.

Dumortierite Taşının Anlamı

Fransız paleontolog Eugene Dumortierite’den tarafından adlandırılan Dumortierite kristali, ruhun içinde yer alan yaratıcılığın derinliği ile bağlantılıdır. Hayatınızda anlayamayacağınız bir şeye rastlarsanız, zihnin sınırlarının ötesine bakma anlayışı olan ruhunuzdur. Dumortierit kristal taşını kullanarak başınızın, bedeninizin dışına çıkıp iç ruhunuzla iletişime geçen bir uyum duygusu yaratın.

Zen geleneğini takip ederek, taşa bakın ve farkındalığınızı, zihin-beden-ruhunuzu iyileştirici titreşimlerle besleyen saf ışığında odaklayın. Her nefeste, huzur ve uyum içinde nefes alırken tüm acıyı, kafa karışıklığını ve öfkeyi eritin. Toksik duyguların, odaklanmış günlük meditasyon rutini ile kolayca temizlenen geçici bloklar olduğunu unutmayın. Bu taşı her gün yanınızda taşıyın ve rahatsız edici bir durum ortaya çıktığında, göğsünüze yakın tutun ve derinden nefes almaya odaklanın, doğanın istikrarlı hızına geri dönmenize yardımcı olan bir rahatlama tekniği.

Maden dünyasının Xanax’ı, günlük stres ve geçmiş travmalardan kurtulmak için Dumortierite’yi kullanın, yaptığınız her şeyde yenilenmiş atılganlık ve özgüvenden doğan sakin bir his ile hayatınızın kontrolünü ele almaya odaklanın. Mavi rengin ışınının cesareti ile donanarak, hayallerin rüya gibi sularına, hayatın kendisini koruyan yatıştırıcı ve iyileştirici öğeye daldığınızda korkularınızı serbest bırakın.

Dumortierite Özellikleri

Tüm mavi taşlardan Dumortierite, kök çakra üzerinde en güçlü etkiye sahiptir ve onu her tür yaratıcılık için enerjik bir ilham kaynağı haline getirir. Sabrınızı tıpkı Necef taşı gibi güçlendirir ve sizi dünyaya bağlayarak, yaratıcı ifadenin en yüksek biçimi için sahneyi ayarlar. Dumortierite kristal şifa özelliklerini kullanarak kendi içgüdülerinize nasıl güveneceğinizi öğrenmek için sizin için neyin iyi olduğunu ve geride bırakmanız gereken şey arasındaki farkı bilmenize yardım eder.

Yaratıcılık ve en yüksek potansiyelinizde yaşamanız durumunda, olumsuz düşünceleriniz en kötü düşmanınızdır. Bu şifa taşıyla meditasyon yapın ve hayatınızda güvene ve güvenliğe ihtiyacınız olduğunda bu taşa başvurun. Yaşamdaki en temel madde olan güven, geri kalan herşeyi bir arada tutan tutkaldır. Çünkü güven kazandığında, sadakat ve saygı kazanılır. Taşla sessizce oturun ve mevcut durumunuzun hızlı bir zihin-beden taramasını yapın. Negatif düşünceler yüzeye çıkarsa, Dumortierite kristal özelliklerinden, ışık ve sevgi, dünyayı iyileştirme ilacı yönünde size rehberlik etmesini isteyin.

Kaynak : https://www.energymuse.com/dumortierite-meaning

Bu gönderiyi paylaş

Comments (5)

 • mine cevap

  Bu taş Muhteşem Yüzyıl’da valide sultanın ölürken elinde tuttuğu taş değil miydi? Bütün gamı tasayı çekerek, renk değiştiriyordu. Eğer o taş ise kesinlikle almak istiyorum. Satışı hakkında bilgi rica edeceğim.

  Aralık 29, 2018 , 10:31 am
  • duyguluk cevap

   Mine hanım diziyi izlemedim ama fiyat konusunda bilgi verdim mail ile 🙂

   Aralık 29, 2018 , 1:27 pm
 • Yeliz cevap

  Fiyat nedir acaba

  Şubat 14, 2019 , 10:32 pm
  • duguluk cevap

   140 TL bileklik modeli var yakında stoklara girecek.

   Şubat 15, 2019 , 12:39 pm
 • gülsiye cevap

  dumortiet taşı diye aldığım ama yanında başka mavi bişey olan yeni yapıldığı söylenen bileklik tuzlu suda ısladım mavi renk verdi bu nedir

  Temmuz 30, 2020 , 6:02 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: