Bronzit taşının özgüven tazeleyici özellikleri ve faydaları!

Bronzit taşının özgüven tazeleyici özellikleri ve faydaları!

Bronzit taşının özgüven tazeleyici özellikleri ve faydaları!

Özgüveninizi uyandırmak. Günlük olarak Bronzit taşı ile meditasyon yaptığınız zaman, kazanacağınız şey budur. Koruyucu bir savaşçı taş olan Bronzite kristali, özgüvenin artırılması ve ruhun harekete geçme cesareti ile aşılanmasıyla ilişkilidir. Eğer modern yaşamdan bunalmış hissediyorsanız ve onu değiştirmek için güçsüzseniz, sadece negatif enerjiyi itmek için değil, aynı zamanda sahibine geri göndermek için Bronzite kristalini kullanın. Yaşamın en büyük zorluklarına gelince, Bronzite kristali size hayatın iniş çıkışlarını hızlandıracak cesaret ve özgüven verir. Onu yanınızda tutun ve fırtınayı dağıtmak için desteğini kullanın.

Bronzit Faydaları

Bronzite, kendinden şüphe duyduğunuz konularda bu hissi hafifletmek için en güçlü taşlardan biridir. Güvensizliğin prangalarının kilidini açın ve Bronzit kristal taşının cesur ve sağlam enerjisine eriştiğinizde kendini yenileyen düşüncelerin sizi esir tutmasına asla izin vermeyin. Taşla sessizce oturun ve fırtınalı havalarda bile huzurlu bir düşünmeyi teşvik etsin. Zihniniz huzur içinde olduğunda, kendine güveniniz gelişir ve size hayallerinizi gerçekleştirme yolunda destek olur. Tıpkı Sitrin taşı gibi kendimize güvenmemize yardım eder, böylece tekrar kendimize inanmaya başlarız. İlk adım, bizi gerçek potansiyelimizden uzak tutan olumsuz düşüncelerden vazgeçmektir. Bronziti yakın tutun ve iç huzurun öz eleştiri ve kendinden şüphe etmesine izin verme taahhüdünüzün bir işareti olduğunu hatırlayın. Sonuçta, en büyük savaşlarımızdan bazıları kendi içimizdedir.

Bronzite kristali, akıl-beden-ruhumuzun evrenin doğal ritmi ile akması için derinin içindeki ahenginin geri getirilmesiyle bağlantılıdır. Başka bir deyişle, düşünceleriniz sözleriniz ve eylemlerinizle eşleştiğinde mutluluk kendiliğinden gelir. Dünyaya yolladığımız her düşüncenin bir etkisi olduğu için, düşüncelerinizi akıllıca seçmek gerekir. Meditasyon yaptığımız sırada Bronzit kristal özellikleri ile yakından ve kişisel olarak iletişime geçin ve sulu enerjisinin sevgi, barış ve uyum düşüncelerini teşvik etmesine izin verin. Elinizde bulundurun ve her zaman ruhsal toksinleri kovun ve başkalarının olumsuz hislerinden güçlü bir korumaya sahip olun.

Bronzit Nasıl Kullanılır

Negatif enerji söz konusu olduğunda, Bronzit kristal özellikleri, özellikle kendinden şüphe duymanın en zayıflatıcı yan etkilerinden biri olan kararsızlık üzerinde çalışır. İyileştirme için taşı avuçlarınıza alın ve geleceğe yönelik önemli kararlar ve planlar yapmanıza yardımcı olması için bilge ve stabilize edici niteliklerini çağırın.

Plansız bir hedef sadece bir dilektir, ancak Bronzit’in gücü ve desteğiyle, geçmişi analiz etmeyi ve parlak bir geleceği planlamaya başlamak için cesaret ve anlayışa sahip olacaksınız. Ruhsal yolculuğunuzda öne çıkan şey, göz korkutucu bir olasılık olabilir, ancak ruhunuzun ve gerçek arzularınızın tam gücü ile yaşamakta olduğunuzda, hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır olun. Yüzleşmek zorunda kaldığınız zorluklar ne olursa olsun, Bronzite’yi bugün güzel bir gelecek yaratmaya iten motive edici güç olarak kullanın, böylece yarın hayalleriniz gerçekleşir. Hayatı izlemek ve sadece durmak yerine, Bronzit sizi her gün harekete geçmeye, sıkı çalışmaya ve kendi mucizenizi yaratmaya teşvik ediyor.

Kaynak : https://www.energymuse.com/bronzite-meaning

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • Doğukan cevap

  Meditasyondan falan anlamam ama Bronzit taşına hayran kaldım. Özellikle de resimdeki fil heykeli gerçekten de muhteşem olmuş. Resimdeki ürün satılık mıdır ya da buna benzer başka satılık ürünlerinizde mevcut mu?

  Aralık 27, 2018 , 10:30 am
  • duyguluk cevap

   Mevcut ve 1 şubattan itibaren satışlara başlayacağız. Beğenmenize çok sevindik.

   Aralık 27, 2018 , 10:32 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: