Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar

Hayatta en önemli şeylerden birisi başarılı bir insan olarak ve diğer insanlara fayda sağlayan birisi olarak yaşamımızı sürdürebilmemiz. Bu durum hem kendi iç huzurumuzu bulmamız konusunda hem de etrafımızdaki insanlara yaydığımız enerji konusunda oldukça büyük rol oynar. Başarılı bir insan olmamızda içimizde taşıdığımız enerji ve güç etkilidir. İçinizdeki o enerjiyi ve gücü bulmanıza, başarıya adım adım koşmanıza yardım edecek başarı için en iyi doğal taşlar ile, kendinizi daha yükseklere çıkarabilirsiniz.

Sitrin Taşı

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar; Sitrin Taşı

Başarı sağlamak için her şeyden önce hayatınızda, içinizde ve zihninizde olumlu duygulara ev sahipliği yapmanız gerekiyor. Bu nedenle her şeyden önce kendinizi olumlu duygular içerisinde hissedeceğiniz bir ruh haline sahip olmanız gerekiyor. Sitrin taşı size tam da bu duyguları veren ve negatif düşüncelerinizden arınmanıza yardımcı olan bir taş. Sitrin taşıyla kendinizi daha iyi hissedebilir, hayat merdivenlerini daha tutarlı bir şekilde çıkabilirsiniz. Kararlarınızı pozitif düşünceler içerisinde veriyor olmanız, doğru kararlar verebilmenize de imkan sağlar. Çakralarınızı açan ve enerji noktalarını harekete geçiren Sitrin taşı, üzerinizdeki uyuşukluğu ve yorgunluğu atıp, harekete geçmenizi sağlar. Siz de artık başarıya doğru koşmaya başlayabilirsiniz. İş dünyanızdaki başarı merdivenlerinizi birer adımda çıkmanız için sitrin taşı yanınızda olacak.

Florit Taşı

Florit Taşı

Başarının en önemli anahtarlarından birisi odaklanmak. İşinize ne kadar odaklanırsanız, o işte o kadar başarı sağlarsınız. Bu konuda ne yaptığınız önemi yok. Bir iş iyi bir şekilde tamamlanmak için, kendisine odaklanılmasını bekler.

Zihinsel odaklanma konusunda size en iyi desteği verecek bu konuda işlerinizi kolaylaştıracak taşlardan birisi Florit taşı. Başarı için en iyi doğal taşlar arasında olan Florit taşı ile yaptığınız her şeyde zihniniz daha açık olur. Böylece odaklanma konusunda hiçbir sorun yaşamazsınız. Dikkat dağınıklığı sorunu yüzünden işlerinizde başarı sağlayamıyorsanız, hayatınızda ihtiyacınız olan şey Florit taşı.

Pirit Taşı

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar; Pirit Taşı

Başarının gücü olarak görülen doğal taşlar arasında ismine yer verilen Pirit, enerjisi oldukça yüksek bir taş. Başarı söz konusu olduğunda sizi her anlamda iyiye götürecek olan Pirit taşı, zenginlik ve başarının anahtarı olarak kabul ediliyor. Hafızanızı yenileyen ve temizleyen enerjisiyle, daha berrak düşünmenize ve daha yaratıcı olmanıza yardımcı olur. Bu da işinizdeki başarıyı size getirecek olan en önemli noktalardan birisi. Olumsuz enerjilerden sizi uzak tutar ve negatif enerjilerin etkisinde kalmadan güzel işlere adım atabilmenizi sağlar. İş dünyasında yakalayacağınız başarınızda Pirit taşı önemli bir rol oynar.

Yeşil Aventurin Taşı

Yeşil Aventurin Taşı

Yeşil Aventurin taşı, iş dünyasındaki attığınız adımları çok kolaylaştıran ve sizi hedeflerinize taşıyan taşlardan birisi. Yeşil Aventurin, yaşanabilecek anlaşmazlıkların en kolay şekilde çözümlenebilmesini ve sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Böylece insanlarla daha güçlü iletişimler kurabilir ve onları daha kolay etkileyebilirsiniz.

İş dünyasında yaşadığınız anlaşmazlıklara ve iletişim sorununuza çözüm arıyorsanız, doğal taşlar arasında Yeşil Aventurin, size yardım edecek. Yeşil Aventurin, sizin de sağlıksız düşüncelerden ve negatif kalıplardan uzaklaşmanıza yardım eder. Böylece kendi adımlarınızı da daha emin atabilirsiniz ve başarıya doğru koşabilirsiniz. Sakin ve doğru kararlar alabilmeniz için, yanınızda, odanızda Yeşil Aventurin doğal taşına yer verin. Aldığınız her karar, hayatınıza ciddi etkilerde bulunabilir.

Lapis Lazuli Taşı

Lapis Lazuli Taşı

Derin mavi rengi sayesinde insana iç huzurunu verebilen Lapis Lazuli, mavinin huzurunu enerjisinde de taşıyor. Etrafa yaydığı huzurlu enerji, üzerinde taşıyanların da kendisini çok daha hissetmesini sağlıyor. Hayatın her alanında problem yaşayabileceğimiz gibi, iş dünyasında da birtakım problemlerle boğuşmak zorunda kalabiliyoruz. Problem çözme yeteneğinizi geliştiren ve sizi sakin ver akılcı düşünmeye iten Lapis Lazuli, bu etkileriyle hedeflerinize daha kolay ulaşabilmenizde etkili bir taş. İş dünyanızdaki sorunlarınızdan sıyrılmak ve başarı sağlamak istiyorsanız, Lapis Lazuli ile hareket edin.

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar
Amazonit Taşı

Amazonit Taşı

Her doğal taş, üzerinize birden fazla olumlu enerji ve duygu getirebiliyor. Amazonit de başarıyı size getirdiği gibi beraberinde çok fazla olumlu duyguya da size aşılayabiliyor. Yüksek enerjisi, başarının yanında umudu, bolluğu, cesareti ve iyi ve güzel düşünceyi de getiriyor. Kalp ve boğaz çakraları ile birlikte çalışan Amazonit, hedeflerinize ulaşmak için çabalarken, sizi arkanızdan iten bir güç gibidir. Her zaman destekçi bir el gibi size güç verir ve başarıya ulaşmanızı sağlamaya çalışır. Pes etme duygusunun üzerinizde hakimiyet kurmasına engel olur ve her zaman savaşabilmeniz için size güç verir. Finansal girişimlerinizde güzel sonuçlar elde etmek istemeniz oldukça doğaldır. Bunun için elinizden geleni yaparsınız. Amazonit ile tüm çabalarınız sonuç bulabilir. Size şans getirir ve umut verir. İş yerinizde Amazonit bulundurmak, yeni fikirler geliştirmeniz konusunda size ilham verir.

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar
Gül Kuvars Taşı

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar; Gül Kuvars Taşı

Bir hedefe doğru yürürken, her şeyden önce insanın kendisine o hedefe ulaşabilme konusunda güvenmesi gerekiyor. Öz inanç, hedefinize doğru ilerlerken ihtiyacınız olan ilk şeylerden birisi. Gül Kuvars size öz inanç aşılayan ve hedefinize ilerlediğiniz yolda kendinize olan inancınızı kaybetmemenizi sağlayan taşlardan birisi. Başarıya doğru yürürken karşınıza çıkan olumsuzluklara karşı negatif duygulardan sizi koruyan ve her zaman iyi düşünmenize yardım eden Gül Kuvars, böylece gücünüzü kaybetmemenizi ve takılıp düşmemenizi sağlayabilir. Gül Kuvars hem işte hem de ilişkilerinizde size başarı getirecek ve hayatınızı olumlu anlamda etkileyecek bir taş.

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar
Sodalite Taşı

Sodalite Taşı

Bir işte başarı elde etmek istediğinizde zihniniz ne kadar temiz olur, odak noktanız da ne kadar o iş olursa, başarıya ulaşma ihtimaliniz o kadar yükselir. Sodalite taşının enerjisi hem zihninizi temizler hem de odaklanma konusunda size yardım eder. Problemleri çözme yeteneğinizi geliştirme konusunda size yardım sağlayan bir taş olan Sodalite, sorunları daha kolay görmenizi kolaylaştırır. Sorunları daha kolay görebilmeniz, bu sorunları çözmenizi daha kolay bir hale getirir. Böylece yolunuza çıkabilecek engellerden daha kolay kurtulabilirsiniz. Dikkat dağınıklığının önüne geçen Sodalite, hedeflerinize odaklanmanızı ve emin adımlarla başarıya ulaşmanızı sağlamaya yardımcı olur.

Carnelian Taşı

Carnelian Taşı

Motivasyon sorununuz varsa ve bu yaptığınız işlerde size engel oluşturuyorsa, Carnelian enerjisi insanın motivasyonunu toplamasına yardımcı olabiliyor. Ayrıca yaratıcılık taşı olarak bilinen Carnelian taşı, işinizde başarı elde etmeniz için daha yaratıcı düşünmenizi sağlayabilir. İş yerinizde, masanızın üzerinde Carnelian taşına yer vermek iş yerinizde enerjinizi düşürmemenize ve daha iyi performans gösterebilmenize yardım eder. Kendinizi daha canlı hissedeceğiniz için daha zinde olabilir, daha iyi fikirler geliştirebilirsiniz. Yaşam gücünüzü Carnelian taşı ile bulup, odak noktanızı neye çevirmeniz gerektiğini daha iyi görebilirsiniz.

Başarı İçin En İyi Doğal Taşlar
Kaplan Gözü Taşı

Kaplan Gözü Taşı

Kök çakra ile birlikte çalışan Kaplanın Gözü taşı, size hem güneşin hem de dünyanın sahip olduğu enerjileri verebilir. Kaplanın Gözü taşı sayesinde güneşin yarattığı olumlu enerjileri kendi üzerinizde hissedebilirsiniz. TV, cep telefonu gibi ortama radyasyon yayan aletlerin radyasyonundan kendinizi Kaplanın Gözü ile arındırabilirsiniz. Dikkat dağıtıcı tüm düşünce ve eylemler size uzak olur ve siz neye odaklanmak isterseniz ona odaklanabilirsiniz. Hedefe doğru yürümeye başladığınızda hayatınızda sizi yoldan çevirebilecek çok fazla şeyle karşılaşırsınız. Kaplanın Gözü yanınızda olur ve sizi bu yoldan dönmemeye ikna eder. Başarıya doğru yürümeye vazgeçmeden devam edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: