Aşk Taşları | Aşk Hayatını Düzelten Doğal Taşlar

aşk taşları

Aşk Taşları | Aşk Hayatını Düzelten Doğal Taşlar

Değerli taşların salgıladığı enerjinin, hayatlarımızda çok büyük etkileri vardır. Hem estetik anlamda görünümleriyle de insana keyif veren bu taşlar, aynı zaman da hayatımızda birçok duygumuzu, enerjilerimizi yoluna koymamıza yarar sağlar. Kötülüklerden bizi koruyan doğal taşlar, herhangi bir şeye karşı duyduğunuz aşk duygusunun daha güçlü ve ihtiraslı bir taşa dönüşmesini de sağlar. İşte aşk taşları

Evrensel Aşk Taşı

Gül Kuvars: Evrensel aşk taşı denildiğinde üzerinizde taşımanız gereken taş Gül Kuvars taşı.

aşk taşları
Gül Kuvars

Gül Kuvars, elektronik eşyaların yaydığı radyasyona karşı sizi koruyan bir yapıya sahiptir. Duygu düşünce ve içgüdüleri dengeleyen Gül Kuvars, duygular üzerinde en etkili taşlardan birisi olarak bilinir. Hayata ve olaylara karşı daha temiz düşüncelerle yaklaşmanızı sağlar. Gücü ve enerjisiyle sizin ruhsal enerjinizi de iyileştirir.

Olumlu Öz Aşk

Amazonit: Olumlu öz aşk denildiğinde, size en iyi gelecek taşlardan birisi Amazonit taşı. Amazonit aşırı ve ani duyguların evhamına kapılıp, duygusal çıkışlar yapmanızı engeller.

aşk taşları
Amazonit

Negatif enerjinizi üstünüzden atar. Değişimleri daha kolay kabullenmenize yardım eder. Stresini azaltır ve iletişim becerilerinizi geliştirir.

Krizopras: Zafer taşı olarak bilinen Krizopras, insana iyimser bir bakış açısı vermesinin yanında neşe ve iç huzur da verir. Kendinizi ifade etme yeteneğinizi geliştirir. Cinsel sorunlarınızı çözer. Aşırı sinirliyseniz bunu azaltır ve kişiliğinize sakinlik verir.

Manyezit: Ruhsal anlamda üzerinizde çok fazla yük hissediyorsanız, Manyezit taşı bu yüklerden kurtulmanıza yardım eder. Yaşam enerjinizi arttırır, monoton hayattan kurtulup, daha canlı bir hayat sürmenizi sağlar.

Genel Olarak Aşk Taşları

Kehribar: Kehribar, depresyon gibi duygulardan kurtulmanızı sağlar. Ani sinirlenmeler ve duygusal travmalar yaşamanızın önüne geçer. Duygusal travmalarınızın kendinize ve çevrenize zarar verdiğini düşünüyorsanız, bu taşı boynunuzda taşımanız yeterli olur.

aşk taşları
Kehribar

Ateş Opal: Aşk hayatına en iyi gelecek taşlardan biri olarak opal taşı, sevgi, umut ve şefkat duygularının simgesidir. Kızgınlık hallerinde daha kolay yatışmanızı sağlar. Duygularınızı ve aklınızı daha iyi yönetip, ikisini bir bütün olarak kullanabilmenize yardım eder.

Topaz: İlişkilerinizde ve bireysel olarak kendinizde stresin azalmasına yardım eder. Mutluluk ve hoşnutluk hissi verir. Ruhsal ve duygusal gelişiminde bu taştan yardım alınabilir. Zihinsel yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlar.

Rubelit: Rubelit taşı, yaratıcılığın, bağlılığın, aşkın, sevincin, huzur ve anlayışın sembolü olarak görülür. Boğa, Yay, Terazi ve Akrep burçlarında daha fazla yarar sağlar.

Aşk Taşları ; Her Seviyede Aşk

Yakut: Çok eski çağlardan beri şansın taşı olarak bilinir. İnsana mutluluk ve güven veren bir enerjisi vardır. Olumsuz duygulardan arınmanızı ve sezgilerinizin kuvvetlenmesini sağlar.

aşk taşları
Yakut

Zoisitte Yakut: Çevreye olumlu bir enerji yayan Zoisitte Yakut, üzerinde taşıyana da yüksek enerji verir. Beyin ve kalp çakralarını açmaya yarar. Üçüncü gözünüzü açar ve böylece hisleriniz daha da kuvvetlenir.

Evlilik Aşkı

Ametrin: Ametrin sorunların gerçek nedenini bulmanızı sağlar. Çünkü her şeyin en derin noktasına iner. Arındırma özelliği vardır, vücudunuzu tüm olumsuzluklardan uzaklaştırır.

aşk taşları
Ametrin

Aventurin: Aventurin taşı, sizi depresyon gibi olumsuz duygulardan uzaklaştırır. Duygusal anlamda dengeleyici bir yapısı vardır. Rahatlatıcı enerjisi sizi etkisi altına alığı gibi, çevrenizdeki insanları da etkiler. Kaygı ve korkularınızdan uzaklaşmanıza yardım eder.

Peridot: Kalp çakralarınızı açması, temizlemesi ve harekete geçirmesiyle bilinen bir taştır. Suçluluk duygularından ve takıntılarınızdan kurtulmanıza yardım eder. Geçmişe takılıp kaldıysanız ve geçmişin üzerinizde yarattığı olumsuz duygulardan kurtulamıyorsanız, Peridot taşı bu duygulardan sizi arındırır.

Rutil: Astral yolculuk taşı olarak bilinen Rutil, aynı zamanda cinsel gücün sembolüdür. Aşka yaşama sevincine yüksek etkisi vardır.  Güneş ışığını bünyesinde toplar, bu da anti depresn etkisi yaratmasını sağlar.

Hayranlık ve Adanmışlık Aşkı

Shiva Lingam: Shiva lingam taşı, yaşamınızdaki engelleri aşmanız konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri olur. Olumlu duyguların içinizde daha da ön plana çıkmasına yardımcı olur. Değişime daha açık bir hale gelmenizi sağlar. Aşk taşları arasında en az bilinenidir.

aşk taşları
Shiva Lingam

Beyaz kısmı eril yanı, renkli kısmı dişil yanı simgeler. Dişil ve eril yanların dengelenmesi ve bu yanlarınızın güçlenmesinde de etkin bir taştır. Bebekle anne arasındaki bağın güçlenmesi için de yine shiva lingam taşı görev alabilir.

Ruh Eşinin Cazibesi

Prasem: Duygularınızın kontrol edilmesinde rol oynayan taşlardan birisidir. Prasem taşı, çabuk sinirlenen ve öfkelenen insanlarda çok işe yarar. Size sakinlik ve dinginkik verir. Pantolon cebinizde ya da kolye olarak kullanabilirsiniz. Aşk taşları arasında prasem ön plandadır.

Prasem

Her iki durumda da etkisini gösterir. Alıngan ve çabuk bağışlamayan insanlarda uzlaşmaya meyili arttırır.

Rose Kuvars: Bedeninizdeki hücrelerinizi yeniler. İnsanların pozitif enerjisini arttırır ve daha iyi düşünebilmesini sağlar. Depresyona iyi gelir, kendinize daha fazla değer vermenize yardım eder. Tene temas ederek kullanırsanız, bulunduğunuz ortamdaki negatif enerjiden kurtulmanızı sağlar.

Sevginin Yenilenmesi

Lepidolit: takıntılı ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmanıza fayda sağlar. Uykusuzluk problemlerine çözüm olur ve böylece daha sağlıklı düşünebilmenize ortam hazırlar. Yaşadığınız tüm duygusal ve zihinsel bağımlılıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Lepidolit

Morganit: Empati yeteneğini geliştiren ve merhamet duygusunun öne çıkmasını sağlayan bir taştır. Oto kontrol yeteneğini geliştirir. Hücrelerinizi onarır ve yeniler. Çakralarınızı açar, dengelenmesini sağlar. Kalbinizi güçlendirir.

Aşk ve Yaşam Sevinci Kutlaması

Amber: Anne sütünü arttırdığı gibi kalbinizi de güçlendiren bir yapısı vardır. Amber koklamak bile kalbinize kuvvet verebilir.

Amber

Diopside: Yaratıcılık ve zekâ unsurlarının karşılığı olarak görülen Diopside, özellikle yeni bir şeyi öğrenme konusunda en büyük yardımcınız. Duyguların salınmasında çok etkilidir. Kişinin kendi içerisindeki gücü tanımasını sağlar ve her seviyedeki sevginin genişlemesine yardım eder.

Aşk Taşları ; Sevginin Kabulü

Akik: Akik taşı birçok anlamda fayda sağlayan bir taştır. Kişinin sosyalleşmesine iç huzurunu bulmasına, dünyevi başarısına yardımcı olur. Çevrenizdeki insanlarla uyumlu olmanızı sağlar.

Akik

Bu uyum ikili ilişkilerinizi de etkiler. Yorgunluktan ve tükenmişlik hissinden uzaklaştırır. Ruhsal açıdan da kişiyi koruyan bir yapısı vardır.

Manyezit: Kendininizi ruhsal manada fazla yük altına girmiş hissettiğinizde, size en iyi gelecek doğal taşlardan birisi Manyezit taşıdır. Yaşam enerjinizi yükseltir ve sizi daha da üst seviyeye taşır. Yaşanılan sıkıntılardan göreceğiniz manevi tahribatı en aza indirir.

Apophyllite: Dinginleştirici bir yapıya sahip olan Apophyllite, ruhsal anlamda sizi yükseltir. Güdülerinizi güçlendirir ve ön görü yeteneğinizin gelişmesinde etkili bir taştır. Meditasyonlarınızda da en iyi ve en etkili taşlardan birisi olarak ön plana çıkar. Yükselten enerjisini elinize aldığınız anda hissedebilirsiniz.

Saf Evrensel Aşk ve İlahi Aşk Taşları

Morganit: Merhamet duygusunu ön plana çıkarması ve duygularınızı dengelemesiyle bilinir. Aşk ve sevgi kelimelerinin geçtiği yerde en çok kullanılan taşlar arasındadır. sizi tamamen yenileyen bir yapısı vardır.

Morganit

Amazonit: Kalp ve sinir sisteminize iyi gelen yapısı sayesinde, duygularınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır. Özellikle sıklıkla ani tepkiler verip, duygularınızı kontrol etme noktasında sorun yaşıyorsanız, Amazonit yardımcınız olur. Negatif enerjileri sizden uzaklaştırır. Düşünce yapınızı pozitife evirir.

Gökkuşağı Obsidyen: Gökkuşağı Obsidyen, auranızı temizlemesi ve duygusal sorunlarınıza başa çıkmanızda size sağladığı yardımla bilinir. Duygusal sorunlarınızdaki ana nedeni ve yaşadığınız sorunları, Gökkuşağı Obsidyen taşı ile görebilirsiniz. Negatif enerjilerinizden bedeninizi arındırır. Ruhsal anlamda sizi temizler. Hayatınızda doğru yöne doğru adımlar atmanıza yardımcı olur.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: