Yeşil Aventurin Taşı ile Şifa Terapileri

Yeşil Aventurin Taşı

Yeşil Aventurin Taşı ile Şifa Terapileri

Aventurin aynı zamanda fırsat taşı olarak da bilinmektedir. Karşınıza çıkan olanakları iyi bir biçimde değerlendiremediğinizi düşünüyorsanız Yeşil Aventurin taşı sizin için en temel yardımcı unsurlardan biri olacaktır. Bu noktada sorunsuz bir erişim adımının tamamlanması için firmamız tarafınıza doğal ve orijinal taşların sunulmasını sağlıyor. Dilerseniz bir takı olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Dilerseniz de direkt olarak bir charm şeklinde meditasyonlarınızda kullanma imkanını değerlendirebilirsiniz. Her iki şekilde de taşın muhteşem yapısından sorunsuz şekilde istifade etme hakkını yakalayacaksınız.

Yeşil Aventurin Taşı Ruh Üzerinde Etkileri Nelerdir?

Aventurin nedir; Kuvars türüdür. Ruhunuzun sıkıntılı olduğu bir dönemden geçiyorsanız ruh üzerindeki bu muhteşem faydasından istifade etmelisiniz.

  • Ruhunuzun sıkıntılı olduğu dönemlerde yardım almak ve içinizde derin bir ferahlama hissetmek istiyorsanız Aventurin sizin için harika bir seçim olacaktır.
  • Ruhun hassasiyetini artırdığı da ayrıca dile getirilmelidir. Çevrenizde olup biten olaylar hakkında net bir biçimde bilgi sahibi olmak ve insanları daha kolay tanıma gibi amaçlarınız bulunuyorsa bu alanda size yol gösterecek rehberi bulmuşsunuz demektir.
  • Ruh üzerinde sağlamış olduğu bir diğer etki de odaklanma becerisidir. Meditasyon aşamasında dahi başarılı olabilmek için kişilerin odaklanma becerilerinin yüksek olması gerekmektedir. Aslına bakılırsa bu husus hayatın her alanında ihtiyaç duyulan niteliklerdendir. Aventurin ile bu becerinizi yüksek seviyeye çıkarma imkanını elde edeceksiniz.

Bu detaylara bakıldığı zaman ne derece mucizevi etkilere sahip olduğunu görebilirsiniz. Hayatınıza yön vermeniz ve seçimler yapmanız gereken bir zamandan geçiyorsanız en doğru noktada bulunuyorsunuz demektir. Ruh üzerindeki bu muhteşem etki sizin de derin bir nefes almanızı ve hayatınıza daha huzurlu bir biçimde devam etmenizi mümkün kılacaktır.

Yeşil Aventurin Taşı Anksiyete Bozukluğu ile Başa Çıkma İmkanı Elde Edin!

Aventurin yararı içsel sıkıntıları çözmesidir. Modern zamanın en sıkıntılı rahatsızlıklarından biri olan anksiyete karşısında büyük bir etkisi olduğu gözlemlenmiştir. Anskiyete bozukluğu ile başa çıkmak ve daha huzurlu bir dönemden geçmek isterseniz doğal taşlardan yardım almak sizi net bir biçimde rahatlatacaktır. Özellikle anksiyetenin bir kriz haline geldiği anlarda derin nefesler alarak Aventurin enerjisinden istifade etmek bu tür sıkıntılı anlardan kurtulmanız için size fırsat sunacaktır.

Aventurin faydası sosyal fobi kapsamında da kendini göstermektedir. Topluluk önüne çıkmak ile alakalı sıkıntılarınız bulunuyorsa taşı yanınızdan ayırmayın.

Şansın Sizden Yana Olmasını Sağlayın!

Aventurin ne işe yarar; Şans verir ve fırsatlar yaratır. Şansın sizden yana olmasını istiyorsanız kullanmalısınız. Etkilerini önce basit bir şekilde gösterir. Binmek üzere olduğunu asansör zaten sizin kattadır. Metro tam durduğunuz yerde kapılarını açar. Kalan son ekmeği siz alırsınız. Bu küçük şanslar giderek büyür. Her gece taşı toprakta bırakıp sabah takarsanız süreklilik halinde taş hayatınızın şans yönünü pozitife çevirir.

Yeşil Aventurin TaşıEngelleri Aşma Gücünü Kazanın

Aventurin şifaları güç ve dayanıklılık vermesidir. Engelleri aşma konusunda size güç verir. Siz de genel manada zor süreçlerden geçiyorsanız ve bu aşamalarda engelleri aşma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız en doğru noktada bulunuyorsunuz demektir. Firmamızdan orijinalliği konusunda şüphe olmayan bu doğal taşlardan istifade ederek ve satın alımı tamamlayarak hayat enerjinizi yeniden kazanma imkanını elde edebilirsiniz.

Yeşil Aventurin Taşı İç Dengenizi Kazanmanızı Sağlayacak!

Aventurin renkleri ve dokuları göz alıcı bir yapıya sahiptir. Bu göz alıcı doğal taşın niteliğine bakıldığı zaman iç huzur ve dengenin yeniden kazanılması konusunda ne derece etkili olduğunu fark edebilirsiniz. Kısa sürede sosyal manada bozulan dengeleri ya da maddi konuda karşılaşmış olduğunuz zorlukları minimum seviyeye indirme imkanını elde edebilirsiniz.

Mavi Aventurin; Üçüncü Göz Çakrası,  Boğaz Çakrası

Mavi Aventurin, bağımlılığı olanların problemleri için sorumluluk almasına yardımcı olur. Meditasyonda kullanıldığında bağımlılıkların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Mavi Aventurin eski, durgun enerjileri temizler, iç büyümeye ve manevi çalışmaya açmanıza yardımcı olur. Ayrıca iletişim yeteneklerini güçlendirir, gerektiğinde konuşmanıza ve kendinize karşı dürüst olmanıza yardımcı olur.

Yeşil Aventurin; Kalp Çakrası

Yeşil Aventurin kalp şifacısıdır. Tüm elektromanyetik kirlilik kaynaklarını etkisiz hale getirerek bilgisayar, televizyon ve diğer elektronik ekipmanlardan kaynaklanan yayılımları engeller. Yeşil Aventurin bulantıya yerleşir ve olumsuz duygu ve düşünceleri çözer. Refah ve duygusal sakinlik getirir.

Yeşil Aventurin TaşıSarı Aventurin; Sakral Çakra ,  Solar Pleksus Çakra

Aventurin türleri arasında yer alan sarı Aventurin, Sakral ve Solar Pleksus Çakralarını açar ve dengeler. Özellikle hayatınız üzerinde güç ve kontrol ile ilgili herhangi bir duygu hissinin üstesinden gelmeye yardımcı olan aşırı duyarlı veya kararsız olanlar için yararlıdır. Artan bolluk ve refah seviyelerine ek olarak, kendiniz olmada bir rahatlık duygusu ortaya koymak için niyetleri odaklamaya yardımcı olabilir. Sarı Aventurin ayrıca yaratıcılığı artırır.

Aventurin özelliği sayesinde içe dönüklerin daha rahat bir nefes almaları sağlanacaktır. Bu alanda sosyal ortamlarda uzun süre kaldıkları zaman üzerlerinde bir baskı hisseden kişilerin Aventurin ile daha rahat bir sürece giriş yapacakları ve dinginlik derecesine daha kolay ulaşacakları da eklenmelidir. Kendinizi sakinleştirmek için nefes egzersizleri yapmak ve aventurin kullanarak süreci şekillendirmek size rehber olacak rutinler arasında yerini bulacaktır.

Yeşil Aventurin Taşı Bolluk ve Bereketi Hayatınıza Çekin!

Aventurin enerjisi sayesinde hayatınıza bolluk ve bereketi net bir biçimde çekme imkanını elde edeceksiniz. Kısa sürede nitelikli ve uzun müddetli kazanımlar elde etmek için aventurin enerjisinden istifade edebilirsiniz. Sunulan fırsatları görme ve en iyi şekilde değerlendirme konusunda bu doğal taşın size mucizevi bir etki sunacağından emin olabilirsiniz.

Bolluk ve bereket söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk sembollerdendir. Hayatınızda muhakkak yer vermeniz gerektiği alanının uzmanları tarafından da şiddetle tavsiye edilmektedir. En kısa sürede güçlü bir maddi seviyeye ulaşmak için doğru alanda yer alıyorsunuz!

Meditasyon Aşamasında Kullanımı Mümkün Müdür?

Aventurin taşı kullanımını meditasyon sırasında ön plana çıkarmak oldukça verimli bir tercih olacaktır. Bu noktada meditasyonunuzun ana teması ile kullandığınız doğal taşların da uyum içerisinde olması gerekiyor. Ancak bu şekilde elde edeceğiniz verimliliği en yüksek dereceye çıkarma imkanını elde edebilirsiniz. Meditasyon aşamasını şekillendirirken sorunsuz biçimde ruhi rahatlamanın sağlanması için dilerseniz tütsülerden ve mumlardan da istifade edebilirsiniz.

Bu ortamda kendinizi ne derece rahat hissederseniz elde edeceğiniz verimlilik de o kadar üst seviyeye çıkacaktır. Taşın kullanımının sonrasında negatif enerjilerden temizlenmesini mümkün kılabilmek adına bir gece boyunca ay ışığı altında bırakma ya da toprağa gömme seçeneklerinden de istifade edebilirsiniz.

Taşın Kullanımında Düzenliliğe Dikkat!

Taşın kullanımı sırasında sadece tek bir sefer yanınızda taşıyarak ya da meditasyonda yer vererek net bir etki elde edebileceğinizi düşünmemelisiniz. Bu alanda fayda elde edebilmek için tercih etmiş olduğunuz taşı düzenli olarak kullanmak sizin için çok daha verimli olacaktır. Taşın kullanımı ile alakalı olarak ve meditasyon bağlamında en sık yaşanan sorunların başında kesinlikle düzenli bir adım atmadan sonuç beklemek gelmektedir. Ne derece hızlı sonuç bekliyorsanız o derece düzenli ve inançlı şekilde süreci devam ettirmelisiniz. Taşın hangi niyet ile kullanıldığı ve meditasyonun hangi amaçla yapıldığı hedefe ulaşma yolunda büyük öneme sahip unsurlardandır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: