Ruhsal Danışmanınız Apophyllite Taşı! Canlandırıcı, Mutluluk Getiren, Arındıran

Ruhsal Danışmanınız Apophyllite Taşı! Canlandırıcı, Mutluluk Getiren, Arındıran

Apophyllite taşı sayesinde ruhsal manada yeni bir boyut kazanma ve güdülerinizi güçlendirme fırsatını elde edebilirsiniz. Yüksek verimlilik ile taşın dinginleştirici etkisini ve enerjinizi yükselten duruşunu anında hissedersiniz. Bu noktada taşı dilerseniz takı olarak dilerseniz de meditasyonlarda kullandığınız bir materyal olarak hayatınıza dahil etmelisiniz. Firmamız tarafından temin edilen taşların gerçekliği ile alakalı tek bir sorun dahi meydana gelmeyecektir. Satışa sunulan tüm unsurların global kalitede ve lisans geçerliliği ile size arz edildiğinin bilinmesi gerekiyor.

Apopyllite Hakkında bilinmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

Apophyllite nedir; Yunancada kelime anlamı kopan yaprak manasına gelir. Bunun temel nedeni ise ısıtıldığı zaman pul pul bir görünüm alması ve dökülmeye meyilli yapraklara benzemesidir.

Genel yapısına ve içerisinde yer alan moleküllere göre renklerinde değişim meydana gelebilmektedir. Örneğin, Hidro Apopyllite doğal taşının rengi beyaz ya da şeffaftır. Natro Apopyllitenin ise daha koyu renkleri bulunur. Bu türün bazılarında direkt olarak kahverengi dokuyu fark etmeniz dahi mümkündür.

Bu doğal şifalı taş ile beraber ruhunuzu bir kademe daha dingin bir hale getirme imkanınız bulunmaktadır. Özellikle düzenli olarak kullanıldığı zaman ne derece olumlu bir etki sergileyeceğini siz de net olarak görebilirsiniz.

Ruh Üzerinde Nasıl Bir Etkisi Bulunuyor?

Apophyllite yararı ruh üzerinde kapıları açmak ve hisleri güçlendirmektir. Hali hazırda çevrinizde gelişen olaylar ile alakalı hisler belirdiğini fark etmeniz durumunda direkt olarak bu hislerin kuvvetlendiğini anlayacaksınız.

Ruh üzerinde bıraktığı etki gözlemlendiği zaman ruhun daha rahat bir biçimde kendi potansiyelini göstermesini sağladığı da anlaşılıyor. Tabi ki bu etkileri yakalayabilmek için kullanmış olduğunuz doğal taşın gerçek olması gerekir. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm doğal taşların orijinal olması ve belgelenmesi güvenilir şekilde taşlarınızı temin etmenizi mümkün hale getirmektedir.

Apophyllite Taşı; Daha Dingin Bir Ruh Haline Kavuşun!

Apophyllite faydası anksiyete rahatsızlığından muzdarip olan kişiler için ön plana çıkar. Bu alanda sosyal anskiyete ya da genel olarak yaygın anksiyete bozukluğu ile başa çıkmaya çalışan kişiler için bulunmaz fırsatlardan biri olacaktır. En kısa sürede kalbinizde yer alan ve sık bir biçimde hissettiğiniz sıkıntıların, atış fazlalıklarının ve huzursuzlukların minimum seviyeye inmesini sağlayabilirsiniz. Nitelikli bir biçimde süreci devam ettirmek için bu taşı hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. Bu şekilde elde edeceğiniz dinginliğin maksimum dereceye çıkacağı görülmektedir.

İç Dengenizi Yeniden Kurun!

Apophyllite ne işe yarar; iç dengenin kurulması ile alakalı muhteşem yararları bulunur. Siz de özellikle zorlu bir dönemden geçtikten sonra iç dengenizi yeniden kazanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ya da panik bozukluğunun yeniden ruhunuzu ele geçirdiğini düşünüyorsanız Apopyllite kullanmak sizin için en doğru seçimlerden bir tanesi olacaktır.

Vücudunuzun Kendini İyileştirme Yetisini Yeniden Kazanın!

Apophyllite şifaları vücudu iyileştirmesi, kronik hastalıkları önlemesidir.

  • Astım, diğer solunum problemleri ve akciğerleri içeren sağlık koşullarının tedavisinde kullanılan bir taştır.
  • Alerji semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir.
  • Ayakları etkileyen ağrılar ve hastalıklar için iyileşme sağlayabilir.
  • Gözlerin tedavisine yardımcı olabilir, yorgun gözleri ve görme ile ilgili herhangi bir problemi hafifletebilir.
  • Bu doğal taş cilt için de faydalıdır. Cildin iyileşmesine ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.
  • Mukus zarlarının yenilenmesinde de yardımcı olduğu bilinmektedir.
  • Yorgunlukla mücadele etmek için iyi bir taş çünkü derin rahatlamayı teşvik edecek ve stresinizi azaltacaktır.
  • Ayrıca hafızanızı geliştirecek ve zihinsel netliği artıracaktır.

Cesaretinizi Yeniden Toplayın!

Apophyllite türleri ve renkleri ne olursa olsun size cesaret verme özelliğinden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Cesaretinizi yeniden toplayarak sorunsuz bir biçimde sosyal hayatınızda kendinizi daha net bir biçimde gösterme imkanını elde edebilirsiniz. Özellikle topluluk önünde konuşma yapmadan önce konsantre olmak için bu taşı kullanmak sizin cesaretinizi toplamanız konusunda gözle görülür bir etki sunacaktır. Bunun yanı sıra yeni bir iş girişimi yaparken gerekli olan cesareti kendinizde bulamıyorsanız da aynı şekilde doğal taşlardan yardım alma imkanını değerlendirebilirsiniz.

Apophyllite Taşı;  Çakralarınızı Açın!

Apophyllite renkleri genelde beyazdır ancak taşın oluşumuna bağlı olarak kahverengilikler de yer alabilir. Çakra üzerinde gösterdiği etki çakralarınızın açılmasıdır. Bu alanda hem ruhsal manada olgunluğunuzu yeniden kazanma hem de hayatınızda sürekli olarak şanssızlık yaşadığınız alanları düzene koyma imkanını elde edebilirsiniz.

Çakraların vücutta 7 merkezi bulunmaktadır. Bunların tek bir tanesinde dahi blokaj meydana gelmesi sosyal hayatınızda ya da maddi durumunuzda büyük olumsuzluklara neden olabilmektedir. Doğal taşlardan istifade ederek bu alanda da sorunsuz bir boyut atlama ve sorularınızın üstesinden gelme fırsatını yakalayacaksınız.

Doğal Taşın Kendine Özel Mantrasından Faydalanın!

Apophyllite özelliği hepimizin duymaya ihtiyaç duyduğu – Geçecek- sözünün doğal taşın temel mantrası olmasıdır. Bulunduğunuz olumsuz durumdan sıyrılma gibi bir isteğiniz bulunuyorsa bu doğal taş süreç içerisinde size rehberlik eder.

Apophyllite enerjisi ile size yol gösterirken konfor alanının korunması ve cesaret arasında kalma sorununu da çözmenizi mümkün kılacaktır.

Apophyllite Taşı ve Para

Apophyllite, servet veya para konusunda da şanslı olabilen bir taştır. Kazanç potansiyelinizi artırmanıza yardımcı olabilir ve kazanç fırsatlarını herkesten daha hızlı tanımanızı sağlar.

Apophyllitenin para üzerindeki etkisi sıkı çalışma ve hatta bazen fedakarlıkla birleştirdiğinizde daha erken ortaya çıkacaktır.

Bu taş, size sadece doğru yerde ve doğru zamanda sunulacak fırsatları simgeler. Katılabileceğiniz yeni girişimleri sembolize eder.

Size hem küçük hem de büyük yollarla gelecek zenginliği ve bolluğu simgelemektedir.

Apofilitin enerjileri sadece şansı çekmez. Aynı zamanda mali zorluklardan kurtulmanıza ve yükselip tekrar denemeniz için kararlı olmanıza yardımcı olur.

Apophyllite Taşı; Aşk ve İlişkiler

Apophyllite kalp çakrası ile çalışır. Bu, bu taşın kalbinize, özellikle kalbin meseleleri söz konusu olduğunda, iyi ve akıllıca kararlar vermesi için ihtiyaç duyduğu enerjiyi verebileceği anlamına gelir!

Duygusal hissettiğinizde doğru kararı vermek zordur, bu nedenle apophyllite ne hissettiğinizi anlamlandırmaya ve yapılacak doğru şeye karar vermenize yardımcı olacaktır.

Sevinç ve minnet duygularını harekete geçirecek ve bu duyguları rahatça hissetmenize yardımcı olacaktır. Özel bir sebep olmadan bile her zaman mutlu hissetmek için yeterince imkan sunar!

Apophyllite, korkularınızla yüzleşmenize ve hatalarınızı düzeltmenize yardımcı olabilecek bir cesaret taşıdır. Gelişmenizi engelleyen mantıksız korkularınızı ortadan kaldıracaktır.

Kalbinizi sevinç ve sevgiye açacak, bastırılmış duygularınızı bırakmanıza yardımcı olacaktır. Kalbi ve ruhu iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Apophyllite TaşıMeditasyonunuzda Kullanma Yolunu Seçin!

Apophyllite taşı ile beraber net bir etki elde edebilmek için dilerdeniz direkt olarak meditasyonunuz sırasında kullanabilirsiniz. Meditasyon sırasında kullanılırken ruhsal rahatlamanın maksimum dereceye çıkmasını mümkün kılabilirsiniz. Meditasyon süreci içerisinde sadece doğal taşlardan değil aynı zamanda mumlardan, tütsülerden de istifade edebilirsiniz. Bu tür ruhi manada rahatlatıcı olan unsurları bir araya getirdiğiniz zaman elde edilecek olan nitelik üst seviyeye çıkacaktır.

Doğal Taşı Temizlemek Gerekli Midir?

Taşların insan ruhu üzerinde net bir etkisi bulunduğu görülmektedir. Bu alanda doğal taşların en kısa süre içerisinde daha etkin hale gelmesini ve etkinliğinden herhangi bir şey kaybetmemesini istiyorsanız en doğru noktada yer alıyorsunuz. Doğal taşı temizlemek düzenli olarak uygulanması gereken adımlar arasında yer almaktadır. Bu noktada taşın temizlenmesini dilerseniz bir dolunay gününde dolunayın altında bırakarak yapabilirsiniz. Dilerseniz de temiz bir toprağa niyet ederek gömme yolunu da tercih edebilirsiniz. Her iki şekilde de taşın üzerinde yer alan olumsuz enerjiden net bir biçimde kurtulma imkanını elde edebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: