İyi Şans Getiren Taşlar

iyi şans getiren taşlar

İyi Şans Getiren Taşlar

Herkesin mutlaka şanslı bir objesi vardır. Hepimiz en az bir konuda şansımız yaver gitsin isteriz.! En bilinen şans getiren obje doğal taşlardır. Doğal taşlar canlı enerji taşır ve her birinin birçok farklı metafizik ve iyileştirici özelliği vardır. Şans doğal taşların size verebileceği pek çok faydadan sadece biridir.

Hayat iniş ve çıkışlarla doludur, bu yüzden iyi şans taşları her doğal taş koleksiyonu için olmazsa olmazlardandır. Onları günlük rutininize dahil ettiğinizde, iyi şans kristallerinin ince ve güçlü titreşimlerinin hayatınızı nasıl dönüştürebildiğine şaşıracaksınız. Bir şans taşının etkisini sizin niyetiniz belirler. Örneğin kuvars en derin arzularınız ve istekleriniz bir saat gibi programlayabilir.

Kristal yapısından dolayı, bir şans taşı güçlü bir enerji yükselticisidir. Elektromanyetik düzeyde, iyi şans kristalleri, dünyanın şifa enerjisi ile senkronize olan güçlü ve sabit bir titreşim yayar. Bu yüzden kristalinizi olumlu bir niyetle programladığınızda, evren size bu konuda destek olur. Unutmayın enerjiyi görememeniz onun var olmadığı anlamına gelmez. Sonuçta havayı göremiyoruz, ama orada olduğunu biliyoruz – aslında onsuz yaşayamıyoruz!

Dünyanın doğal mücevherleri, şifa kristalleri harika şans tılsımları yaratır. Sadece estetik açıdan çarpıcı değiller, aynı zamanda yumuşak ve sağlam bir titreşim enerjisine sahipler. Bu pozitif hislerle bağlantı kurduğunuzda, aklınızı / bedeninizi / ruhunuzu dengelemeye yardımcı olur, hayallerinizin peşinden gitmek için güç ve cesaret verir. Yaşamınızı kontrol altına almak ve korkularınızla yüzleşmek gerçekten cesaret gerektirir, bu yüzden şifa kristalleri gibi iyi şans getiren takılar hayatınız biraz zorlaştığında deniz feneriniz olabilir.

Ancak olasılıklar düşük olsa bile, size en büyük gücü veren hayat mücadeleleridir. Ve iyi şans kristalleri, her şeyin bir sebebi olduğunu hatırlamamız için bize yol gösterir. Başarılı olmasanız bile, iyi şans kristalleri ruhunuzu güçlendirmenize yardımcı olabilir. İyi şans kristalleri gözlerinizi yolculuğun güzelliğine ve bu arada edindiğiniz tüm tecrübelere açar. İyi şans taşlarıyla bağlantıya geçmek için biraz zaman ayırmaya çalışın ve yüksek titreşimlerinin size herhangi bir zorluğun üstesinden gelme yeteneği vermesine izin verin. Ne de olsa, başarılı olma yeteneği seninle başlar ve en sevdiğin iyi şans taşlarından küçük bir yardım alır. Bu yüzden iyi şans taşlarına sıkı sıkı sarıl, nefes al ve kendine sahip olduğun her şeyin şimdi olduğunu hatırlat. Hayatı çok güzel ve değerli kılan şey budur.

Bazıları diğerlerinden daha popüler ve iyi bilinen birçok farklı şanslı kristali var. Şanslı taşlarınızı seçerken, çoğu zaman size en çok şans getirenin hangisi olduğunu bulmak istersiniz. Her insan için farklı olacak ve ayrıca hangi duruma şans getirmek istediğinize bağlı olacaktır.

Hangi şanslı taşların sizin için en iyisi olduğunu keşfetmenin en faydalı yolu, onları elinizde tutmak ve hangilerinin iyi hissettiğine karar vermektir. Yakınlarınızda bulunan bir taş mağazasına giderek bunu tecrübe etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: