Erkekler İçin Sağlık Kristalleri

Erkekler için sağlık kristalleri

Erkekler İçin Sağlık Kristalleri

Kadınlar kristallerle yaşayıp onlarla nefes aldığı için hep kadınların perspektifinden kristallerden bahsedilir. Ama erkekler için kristalleri yorumlamayı unutmayalım! Erkeklerin ve kadınların yaratılışında farklı şekillerde düşünmek ve davranmak vardır. Bu nedenle kristaller her cinsiyet için farklı rezonansa girer.

Şimdi her zamankinden daha fazla insanın yaşamlarına sağlık katmak için taşlara yöneldiğini gözlemliyoruz. Aşk, servet, maneviyat ve daha fazlası için erkekler de mükemmel kristalleri arıyorlar. Son zamanlarda aldığımız isteklerin sayısı nedeniyle, erkeklerin kendilerine alışveriş yapmasını kolaylaştıracak en iyi 6 kristalin bir listesini hazırladık.

Erkekler için en iyi 6 Doğal Taş

Yeşil Turmalin erkekler için 1 numaralı güç taşıdır. Erkeklerin içsel güçlerine, güvenlerine, isteklerine ulaşmalarına yardımcı olur. Yeşil Turmaline çok benzeyen Epidot taşı, erkeklerin kalbini açmasına yardımcı olur. Kalbinizi açmak, mutlaka sevgiyle ilgili olmak zorunda değildir, işlerinizi yapma ve geçiminizi sağlama konularindaki amaçlarınıza dokunmanıza yardımcı olur. Her gün epidotun enerjisine bağlı zaman harcamak daha farklı ve daha açık şekilde düşünmenizi sağlar.

Kadınlar için Pembe Kuvars neyse, Malakit de erkekler için aynı etkidedir.Aşkı bulmanıza yardımcı olacak en önemli kristaldir. Malakit, kötü giden durumları değiştirmek için size yardım eder. Örneğin ilişkiniz kötü bir noktada ise buna takılıp kalmak yerine, aşk hayatınızı iyileştirme ya da değiştirme gücünü size verir. Malakit aynı zamanda mükemmel eşi bulmanızı kolaylaştırır. Size hayatın mükemmel olmadığını hatırlatır ve birinin kusurlarını nitelemek yerine onların kusurlarını görmezden gelmeye teşvik eder.

Kaplan Gözü, sınırlayıcı düşünce kalıplarıyla kendiniz için yarattığınız bloklardan kurtulmanıza yardımcı olur. Kaplan gözü, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlar. Daha inançlı ve kararlı olmanıza yardımcı olur.Jasper kristallerinin kırmızısı ve kahverengileri, erkeklerde topraklanma etkisi yaratarak kötü enerjilerden arındırır. Daha iyi kararlar almanızı sağlar. İster sorumluluk sahibi bir aile babası ya da sadece finansal strese maruz kalmış bir erkek olun..Erkekler bu gibi baskı dolu yoğun dönemlerden çok sık geçerler. Jasper’ın toprak tonları sizi daha negatif enerjilerden arındırırken,evrenle bağınızı arttırır. Böylece biraz huzur bulup, her şeyin yoluna gireceğine dair inanç duyarsınız. Bir şeyleri başarmanız için ihtiyaç duyduğunuz en önemli şey zaten budur.Hematit, güçlü ve toprak temelli bir kristaldir.

Ametist‘in çoklu boyutları, kafanıza ve kalbinize ulaşarak canlandırıcı bir etki yaratır. Enerjisi, her durumda sezgilerinize güvenmenize yardımcı olur.

Pirit erkekler için güçlü bir para kristalidir. Bolluk, zenginlik ve refahın enerjisine davet eder, doğru  finansal ve ticari kararlar almanıza yardımcı olur. Sizi olumlu yönde etkileyerek, refahınızı artırmak için gerekli hamleleri yapma motivasyonunu sunar. Pirit ayrıca, kendilerine yönlendirilen negatif enerjiyi ilk gönderene geri gönderen bir koruma kalkanı görevi görür.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: