Duygusal Güç Taşı Andradit Lal Taşı

Duygusal Güç Taşı Andradit Lal Taşı

Andradit lal taşı duygusal alanda güçlükler yaşayan, bu alandaki sorunlarını gidermek ve pozitif enerji almak isteyenler için uygun bir taştır. Lal taşının birçok çeşidi ve renkte olanı vardır. Andradit ise ağırlıkla yeşil renkli olan özel şifalı bir doğal taştır. Kişisel gücü yükselten taşlar arasındadır. Koruma ve güven duygusu veren bu taş, kişisel gelişim yolcuğunuzda enerjisi ile sizin yanınızdadır.

Andradit Taşı Özellikleri

Andradit nedir? ; Andradit doğal taşı özellikle sosyal alanda yakın ilişkiler kurmayı destekleyen, kişilerdeki yalnızlık ve dışlanmışlık duygusunu azaltan bir enerji taşıdır. Yaratıcılık üzerinde de etkili olan Andradit lal doğal taş fiziksel, ruhsal ve duygusal alanda güçlendiricidir.

Andradit faydası onun dinamik ve esnek bir taş olmasından kaynaklıdır. Bu durum bedenin manyetik alanına olumlu etki yapar. Aurayı temizlemede ve arındırmada birebirdir.

Çeşitli minerallerin emilmesini kolaylaştırarak insan sağlığına da birçok yararı bulunur. Maskülen enerjileri güçlendiren bir yapısı vardır. Erkeklerde dayanıklılık, güç ve cesaret vermesi için kullanılır.

Andradit Lal Taşı Faydaları

Andradit lal taşı ne işe yarar? ; tüm lal taşlarında ortak olan özellik güç, koruma, iletişim ve ilişki kurma alanlarında güçlü enerji vermeleridir. Andradit lal taşının yararları şunlardır:

 • Fiziksel iyileştirme gücü vardır
 • Kan dolaşımını canlandırır ve kan sorunlarını giderir
 • Vücut için hayati ve önemli olan minerallerin emilmesini kolaylaştırır
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Duygusal açıdan güçlülük, denge ve stabil olmayı sağlar
 • Kendine güven ve öz saygı, değerlilik duygusunu arttırır
 • Kök, kalp ve solar çakra ile bağlantılıdır
 • Daha iyi ve yüksek seviyede düşünmeyi sağlar
 • Odaklanmayı, yaratıcılığı arttırır
 • Güçlü bir ruhsal arındırıcıdır

Andradit lal yararı kişilerin enerji alanını çok yönlü biçimde etkiler.

Andradit Lal Taşı Renkleri

Andradit taşı genel olarak yeşil renklidir ancak farklı renkleri ve tonları da bulunur. Andradit renkleri şunlardır:

 • Yeşil Andradit
 • Koyu zeytin yeşili Andradit
 • Siyah Andradit
 • Sarı Andradit

Siyah ve sarı Andradit taşları ender olarak bulunur. Doğal taşın türüne göre de renkleri belirginleşir. Sarı ve koyu tonlardaki Andradit taşları ilişkilerin eşit olarak yürümesini ve ilerlemesini sağlar. İnsanlar arasında duygusal bağı geliştirir ve yakınlığı arttırır. Bu durumda yalnız çalışan ve ağ kurmak isteyen kişiler için şifacıdır.

Yeşil ve yeşil tonlarındaki Andradit taşı, azim, ilerleme, fikirleri hayata geçirme, büyüme farkındalık adına çok etkilidir. Ruhsal ve fiziksel alanlarda güç tılsımları oluşturur. Kişi, net olarak manyetik alanının pozitif enerjilerle dolduğunu hisseder.

Andradit Lal Taşı Türleri

Andradit türleri farklı ve güçlü enerjileri için ruhsal çalışmalarda kullanılırlar. Andradite taşı çeşitleri ve özellikleri şunlardır:

Demantoid Taşı: Andradit türünden olan bu doğal taşlar yeşil veya koyu yeşil tonlarındalardır. Derin zümrüt yeşili taş ise hem nadiren bulunur hem de çok değerlidir. Rus demantoid taşı ise at kuyruğuna benzetilir. Altın-kahverengi karışımında bir renktedir. Sevgisizliği giderir, aşk ilişkilerini besler, güvensizlikleri ortadan kaldırır. İzolasyon ve yalnızlık duygularınız azaltır. Özellikle bakım evinde kalan ebeveynler ve çocuklar için bu taşın sevgi arttırıcı, mutluluk verici gücünden yararlanılır.

Melanite Taşı: Parlak ve siyah renkli, nadir bulunan bir Andradit taştır. Özellikle yaratıcı alanlarda çalışanlar için eşsiz bir güç sağlar. Çok güçlü bir topraklama taşıdır. Samimiyeti arttırır ve ilişkileri geliştirir. Kendini keşfetmede teşvik edici rol oynar. Vicdanı öne çıkartır; merhametsizliği, sevgisizliği ve acımasızlığı yok eder.

Kıskançlık, öfke ve güvensizlik için de şifalı bir doğal taştır. Çoğunlukla maskülen enerjileri destekler. Kendini duygusal olarak kilitleyen, kapatan insanlar için enerjiyi açıcı bir etki yapar. Kişilerin kendilerini ifade etmelerini sağlar; ifade güçlerini arttırır.

Topazolite Taşı: Ender bulunan ve sarı renkli bir taştır. Solar Pleksus çakrası ile çok uyumlu çalışır. Kararlılık ve odaklılığı arttırır. Andradite garnetler içinde en etkili, güçlü ve aktif olan taştır.

Andradit Lal Taşıve Fiziksel Enerji

Andradite şifaları ile fiziksel bedendeki birçok rahatsızlık giderilebilir. Andradite taşı kan dolaşımını hızlandırır ve canlandırır. Kan oluşumuna yardımcıdır. Ayrıca bu taş karaciğere enerji verir. Demir, kalsiyum ve magnezyum emilmesini sağlayarak vücudun ihtiyaçlarını karşılar, sağlıkla ilgili sorunları düzeltir.

Fiziksel bakımdan hareketlilik, dayanıklılık ve zindeliği arttırır. Gecikmiş adet ile ilgili sorunu çözer. Bu doğal taş görme yeteneğini olumlu yönde etkiler. Tekrarlayan bronşit veya soğuk algınlığına iyi gelir. Tümörler ve tıkanmış damarlar için de Andradite şifacı gücünden yararlanılır.

Siyah renkli Andradite, vücudun ilaca adapte olmasını sağlar ve kemikleri kuvvetlendirir. Romatizma, kanser ve Artrit tedavisi için de kullanılır.

Andradit ve Duygusal Enerji

Andradit enerjisi sayesinde duygusal blokeler üzerinde çalışılarak çok olumlu sonuçlar elde ediliyor. Andradit duygusal güç kazandırır ve bu alanda istikrarlı, dengeli olmayı sağlar. Kişi eğer başkasının onay ve iznine fazlasıyla önem veriyorsa bu durumun giderilmesini sağlar; özgüveni ve saygıyı arttırır. Yabancılaşma, yalnızlık, uyumsuzluk gibi olumsuz duygular üzerinde çok güçlü etki yapar. Samimiyeti arttırır ve bağ kurmayı destekler. Yakın ilişkileri güçlendirmek için sıkça bu taş kullanılır. Aynı zamanda bağımlılıklar üzerinde de güçlü bir enerjisi vardır.

Andradit Lal Taşı ve Çakralar

Andradit taşları çakraların açılmasına, enerji akışının bedende rahat bir biçimde dolaşmasına yardımcı olur. Aurayı temizler ve genişletir. Kişilerde psişik vizyonun açılmasını sağlar.

Yeşil andradit taşı daha çok kalp çakrası ile bağlantılıdır. Kalp çakrası göğüs kemiği merkezinin yanındadır. Bu taş dış dünya ile iletişimi düzenler, neleri kucakladığınızı ve nelere karşı direnç gösterdiğinizi kontrol eder. Kişiyi çevresinde kendi olabilmesi adına destekler. Kalp çakrası dengesiz hale geldiğinde başkalarını en ufak şeyler nedeniyle bile çok eleştirebilir, kontrolcü olabilir veya kontrol altına girebilirsiniz.

Yeşil andradit tıkanmaları ve kalp çakrasındaki blokajları çözer. Duyguların net biçimde anlaşılmasını sağlar.

Sarı andradit taşı ise Solar Çakra ile bağlantılıdır. Solar çakra ilişkilerin ve enerjilerin dağıtım merkezidir. Göbek ve göğüs kafesi arasındadır. Sindirim ve bağışıklık sistemini yönetir. Güçlü olduğunda alerjik durumlardan iyi biçimde korunur, enfeksiyonlarla savaşabilirsiniz. Dengesiz olduğunda ise başka insanların üzüntülerinden, hayal kırıklıklarından fazlasıyla etkilenirsiniz. Bu taş kendi duygu ve düşüncelerinize göre davranmasını, ilişkilerde güçlü tavırlar göstermenizi sağlar.

Siyah andradit taşı Kök Çakra ile bağlantıdadır. Kinetik duyguları ve enerjileri kontrol eden çakradır. Vücuttaki fiziksel ve ruhsal enerjinin temelidir. Dengesizlik durumunda hayattan kopukluk, coşku eksikliği, libido düşüklüğü, parasal sorunlar ve gerçekle sorunlu olma gibi olumsuzluklar görülür. Siyah andradit taşı ise bu çakrayı dengeler ve sorunları giderir.

Andradit ve Ruhsal Enerji

Andradit taşı yüksek sezgi gücü, güvenlik ve sağlamlık hissi verir. Korkuları ve duygusal baskıları yok edicidir. Cinsel gücün kötüye kullanılmasını, zihin üzerinde baskı oluşturulmasını engeller. Mutsuzluk yaratan, depresyona sokan düşüncelerin yok olmasını sağlar. Olumsuz varlıkları ve enerjileri kişinin alanından uzak tutar.

Andradit Lal TaşıAndradit ve Meditasyon

Andradit meditasyon çalışmaları için güçlü bir taştır; gizemlidir ve kolektif bilinçaltının derinliklerine inmeye yardım eder. Topraklama gücü bulunur; karanlık güçlere bağlanılır ve bu alandaki negatiflikler silinir. Stresi atmaya yarar ve kişilerde rahatlamayı sağlar. Yaratıcı cinselliğin ortaya çıkmasına katkıda bulunur. İradeyi kuvvetlendirir.

Andradit ve İlişkiler

Andradite doğal taş sayesinde kişiler arasında özel, aşk, iş, arkadaşlık ilişkileri oldukça kuvvetlenir. Özellikle yeşil andradit taşı bir fikrin hayata geçirilmesi için olumlu enerjiler yayar. Planlanan projelerin gerçekleşmesine etki eder. Fiziksel dünya ve doğa ile bağlantıyı güçlü şekilde sağlar. Güçlülük duyguları kuvvetlenir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: