Angelite Taşı İle Gelen Sakinlik, Konfor ve Anlama Yetisi

Angelite Taşı İle Gelen Sakinlik, Konfor ve Anlama Yetisi

Angelite taşı kullanımı ruh sağlığı ve beden sağlığı üzerinde muhteşem etkiler sergilemektedir. Firmamız tarafından satışa sürülen ürünlerin her birinde özel doğal taşlar en sahih biçimde kullanılmaktadır. Ürünlerimizde yer verdiğimiz taşların gerçekliği ile alakalı tek bir şüpheniz dahi olmamalı!

Angelite Şifalı Taşının Temel Yapısı Hakkında İnceleme

Angelite nedir; Peru’da bulunan çeşitli mavi anhidritlerin ticari adıdır. Anhidrit, Mohs mineral sertliği ölçeğinde yaklaşık 3.5 olan yumuşak kalsiyum sülfat mineralidir.

  • Sosyal anksiyete yaşayan kişiler için özellikle tavsiye edilmektedir.
  • Toplum içerisinde bulunmak ya da topluluk karşısında konuşma gibi sorunlarınız bulunuyorsa angelite taşı size huzur ve sükunet verecektir.
  • Özellikle yapacağınız sunumlardan ya da iş görüşmelerinden önce bu taş ile yakın ilişki kurmak sizin için verimliliği artıracaktır.

Angelite yararı sezgisel güçleri arttırmasından geçer. Astrologların bir numaralı taşıdır.

Sunduğumuz materyalleri kullanarak üzerinizde ne derece etkili bir duruş sergileyeceğini de daha net bir biçimde görebilirsiniz.

Angelite Taşı ile Şifa

  • Organları güçlendirir
  • Yaratıcılığı arttırır.
  • Korkuyu giderir.

Angelite bilinç halini yükseltir. Barış ve kardeşliği temsil eder. Psişik iyileşmeyi ve telepatik iletişimi geliştirir.

Uyumlamayı derinleştirme ve algıyı artırma yeteneği nedeniyle, Angelite güçlü bir taştır. Ayrıca çevre veya vücut için koruma sağlar.

Psikolojik olarak, Angelite gerçeği söylemenize yardımcı olur. İletişimi ve kendini ifade etmeyi teşvik eder. Korku, öfke ve kaygıyı ortadan kaldırır.

Angelite affı teşvik eder. Psikolojik acıyı hafifletir ve zulme karşı koyar. Zihinsel olarak, Angelite astrolojik anlayışı geliştirir ve daha derin matematik anlayışını getirir. Ayrıca zihinler arasında telepatik teması kolaylaştırır.

Manevi olarak, Angelite şefkatle doludur. Acı ve düzensizliği bütünlüğe ve iyileşmeye dönüştürerek ruhsal ilhamın yolunu açar. Derin bir huzur ve sükunet hissi yaratır. Evrensel bilgiye bağlanmaya yardımcı olur ve farkındalığı arttırır. Angelite yeniden doğuş sürecini kolaylaştırır.

Angelite boğazı destekler, iltihabı hafifletir ve tiroid ile paratiroidleri dengeler. Dokuyu onarır. Kan damarlarını yenilemeye yardımcı olur. Angelite, vücuttaki sıvıları dengeler ve idrar söktürücü görevi görebilir.

Kilo kontrolünde faydalıdır.

Angelite baş ağrısı, kalp fonksiyonu, dolaşım sistemi ve bulaşıcı hastalıklar için kullanılabilir.

Angelite Metafizik Özellikleri

Angelite, sakinleştirici, yatıştırıcı, huzurlu bir enerjiyle maneviyatı ve manevi farkındalığı geliştirir. Kişiler, korku, öfke ve kaygıyı giderirken iletişimi ve kendini ifade etmeyi teşvik ettiğine inanır.

Angelite, Kova burcunun burcuyla yakından ilgilidir. Mavi rengi nedeniyle boğaz, üçüncü göz ve taç çakralarla ilişkilidir.

Angelite Jeolojik Özellikleri

Angelite, kalsiyum sülfattan oluşmuş anhidrit şeklidir. Kristaller, alçı taşlarının daha önce su ile temas ettiği yerlerde oluşur. Su daha sonra buharlaşır ve anhidrit kristalleri geride kalır. Taş, milyonlarca yıldır sıkıştırılmış olan selestitten meydana gelir.

Dinginleşmek İsteyen Kişilere Özel!

Angelite faydası ruhsal durumlarda ortaya çıkar. Panik ile boğuşan kişiler için harika bir şifa kaynağıdır. Kısa sürede daha nitelikli bir biçimde süreci değerlendirmek ve sakinleşmek isterseniz angelite sizin için en verimli seçimlerden biri olacaktır. Yapılan araştırmalara göre bu doğal taşın kalp atış hızını yavaşlatma konusunda büyük bir etkiye sahip olduğu ortaya çıkarılmıştır.

Ruhsal Gücü ve Devinimi Artırma Fırsatı!

Angelite işe yarar; çakraların açılması ve ruhsal olarak size gönderilen mesajların çok daha net algılanmasını sağlar. İnsan enerjileri hakkında çıkarımlar yapma fırsatını elde edersiniz. Ruhsal gücünüzü artırma ve duruş kazanma imkanını yakalarsınız. Algılarınızın ve görülerinizin daha açık olması size karşı ya da yakınlarınıza karşı gelen herhangi bir tehlike olduğu zaman bu durumun tarafınızca anında tespit edilmesini sağlar.

Angelite Taşı İle Gelen Sakinlik, Konfor ve Anlama Yetisiİletişim Becerilerinizi Geliştirin!

Angelite şifaları sözlü ve duygusal iletişim becerileri sunmasıyla başlar.  Sizin elinizde olmayan sebepler ile bir şekilde iletişim alanında tıkanıklık yaşadığınızı düşünüyorsanız bu alanda kendinizi geliştirmek adına muhakkak bir adım atmalısınız. Angelite sizin için iletişim konusunda ruhsal olarak koyduğunuz sınırları kaldıracaktır. Bu şekilde çok daha rahat bir biçimde hareket etme imkanını elde edebilirsiniz.

Nerede Bulunmuştur?

Angelite türleri çıkarılan yerlerdeki farklı oluşumlardan meydana gelir. En fazla Peru’da bulunur. Bu alanda yaşayan medeniyetlerin izlerine bakıldığı zaman ne derece kadim bir bakış açısı ile kullanıldığı görülmektedir. Dünyanın farklı alanlarında bu taşların oluşumu vardır;

  • Mısır, Britanya
  • Almanya, Libya
  • Polonya, Meksika

Siz de değerli ve sağlık bakımından adeta enerjisi ile büyüleyen bu taşı kullanarak, dünya görüşünüzü geliştirebilirsiniz.

Angelite Sadece Faydalı Değil, Aynı Zamanda Göz Alıcı!

Angelite renkleri ve dokusu ile hayranlık uyandıran bir yapıya sahiptir. Genel olarak parlak bir yüzeye sahiptir. Bu özelliğinin yanı sıra mavi rengi ile de göz dolduran bir duruş sergilemektedir. Angelite taşından imal edilmiş olan ürünleri kullanmak genel sağlığınıza katkıda bulunur. Bunun yanı sıra günlük hayattan özel davetlere kadar kombininizin en temel tamamlayıcı unsurlarından biri olacaktır. Büyüleyici dokusu en kalabalık ortamlarda dahi size derin bir nefes alma imkanını sunacaktır.

Sosyalleşme Sıkıntısı Yaşayanlar İçin Muhteşem Tercih!

Angelite özelliği sosyalleşmeye pozitif etki sağlamasından geçer. Sosyalleşme konusunda sıkıntılı olan kişiler için farklı ortamlarda kendilerini rahat ifade edebilir. Angelitenin yüzyıllar boyunca toprak ile temas içerisinde olması, oluşumuna katkı sağlayan zaman dilimine ve minerallere bakıldığı zaman ferahlık hissini vermesi açıklanabilir. Mavi rengi de tamamen huzuru yansıttığının kanıtıdır.

Teniniz ile temas edecek şekilde yanınızda taşımak verimliliği bir derece daha artıracaktır.

Angelite Taşı Çakralarınızın Açılmasına Yarayacak!

Angelite enerjisi ile tıkanıklık olan çakraları açar.  Tıkanıklık olan 7 çakranın dengelenmesi için angelite enerjisinden istifade edebilirsiniz. Taşı yanınızda taşımak ya da blokajı açmak için özel olarak meditasyondan istifade etmek bu alanda size net bir biçimde yol gösterecektir. Çakraların tıkalı olması psikolojik sağlığı ve bedensel aktifliği net biçimde aksatabilmektedir. Bu alanda ne derece hızlı hareket edilir ve önlem alırsa o derece az zarar ile tedavi adımının tamamlanması mümkün kılınacaktır.

Angelite Taşı İle Gelen Sakinlik, Konfor ve Anlama YetisiMeditasyonlarınızda Kullanın

Angelite taşı sadece takı olarak değil aynı zamanda meditasyonlarda kullanıldığı zaman da muhteşem bir etki sunmaktadır. Dinginleşmek istediğiniz bir günün öncesinde bu taşı kullanarak meditasyon yaptığınız zaman elde edilecek olan verimliliği yüksek seviyeye çekebilirsiniz. Psikolojik manada rahatlarken bedensel olarak da büyük bir ağırlıktan kurtulma imkanını elde edeceksiniz. Toplum içinde daha rahat hareket etmek isteyen kişilerin muhakkak bu taşa bir şans vermesi tavsiye edilir.

Angelite Taşı Kullanım Sonrasında Temizleyin

Meditasyon sırasında kullanılan taşların enerji birikimi gibi bir sorunla karşılaşacakları belirtilmelidir. Bu nedenle kullanılan doğal taş ne olursa olsun düzenli aralıklar ile enerji bağlamında temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizleme işlemi sırasında niyetinizi sesli olarak dile getirerek ay ışığına bırakmak ya da bir gece boyunca toprağa gömmek enerjisinin sıfırlanmasını sağlayacaktır.

Angelite Taşı; Gam Duygusundan Kurtulun

Bir yakınınızı kaybetmeniz ya da çok istediğinizi bir hedefe ulaşamamanız neticesinde tüm bedeninizde ve ruhunuzda hissettiğiniz keder duygusunun en az seviyede hissedilmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. En kısa sürede gam duygusunun hissedilirliğinin minimum seviyeye çekilmesi için taşı kullanabilirsiniz. Angelite taşının sadece bir takı olarak ve niyet edilerek kullanılması durumunda ruhunuzda sağlayacağı olumlu etkilere siz de hayran olacaksınız!

Duyguları Etkileyen Hormonların Düzene Girmesini Sağlar!

Genel manada bir inceleme yapıldığı zaman duyguları etkileyen hormonları direkt olarak etkileyerek düzene girmesini sağladığı da görülmektedir. Yüksek verimlilik elde etmek adına hem modern tıp tedavisine devam edebilir aynı zamanda da meditasyon aracılığı ile tüm sıkıntıların giderilmesi için fırsat elde edebilirsiniz. Duyguların düzene girmesinin yanı sıra fiziksel manada hissetmiş olduğunuz sıkıntının giderilmesi için de bir çıkar yol sağlayacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: