Hakkımızda

Doğal Taşlar

Doğal taşlar bazı hastalıkların tedavisine yardımcı olmak amacıyla  yüzyıllardır kullanılıyor. Doğru bir meditasyon programını takip etmek hafızayı geliştirmekten depresyonun belirtileri azaltmaya kadar pek çok fayda sağlamaktadır.

Dogaltaslar.gen.tr bu noktada kulaktan dolma bilgiler yerine tüm dünyada kabul görmüş güvenilir kaynaklardan derlediği bilgileri size ulaştırmak amacıyla kuruldu. Sindirime iyi gelen taşlardan zihni açan taşlara kadar farklı ihtiyaçlar için kullanılması gereken doğal taşları, ve kullanım şekilleri ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. Kaynak olarak güvenilir web sitelerini, kullanıcıların deneyimlerini paylaştığı forumları ve bu alanda yazılmış kitapları kullanıyoruz.

Sitemizi yapılan ve sonuçları yayınlanan araştırmalar ışığında güncelliyor ve sizlere daha yeni bilgileri ulaştırmaya çalışıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Kargo Bedava

Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde ücretsiz olarak gönderilecektir.

100% para iadesi garantisi

İade işlemini kargoyu gönderici adrese göndererek yapabilirsiniz. Siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Online Destek

09:00 – 18:00 Saatleri arasında çevrim içi destek alabilirsiniz.