Yengeç Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Yengeç Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Yengeç Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Yengeç burcu insanının en belirgin özellikleri, vermek, beslemek ve sağlamakla ilgilidir. Çevresi için bir şeyler yaparken ve farklı şeyler öğrenirken mutlu ve tatmin olurlar. Yengeç burcu derin sezgisel, duygusal ve duyarlı olarak karakterize edilir. Onlar da etraflarındaki herkese aile gibi davranan çok sadık ve empatik insanlardır. Balıklar ve Akrep gibi, Yengeç de özgürlüğü ve “akışla git” tutumuyla tanınan bir su elementidir. Yengeç taşları ile bağlantı kurmak güçlü yanlarınızı güçlendirir ve herhangi bir zayıflıktan sizi destekler.

Bu özellikler, doğanın ve içgüdüleri etkileyen Yengeç’in güneş işaretini temsil eder. Yengeç taşları ve kristalleri, güçlü yanlarınızı destekler. Yengeç için mükemmel taşı bulmak, güneş, ay burcunuza ve yükseleninizin Yengeç olup olmadığına bağlı olabilir. Yengeç burcu kristallerinin her biri farklı şekillerde güçlüdür, bu yüzden en iyi seçim yöntemi, hangi taşın hedeflerinizle en iyi uyuştuğunu ve en fazla yankı uyandırdığını görmektir.

Yengeç Burcu Taşları

Yengeç burcu için için en iyi iki taş Aytaşı ve Siyah Kiyanittir. Yengeç burç taşı, Aytaşı, Ay’ın enerjisi ile güçlü bir şekilde bağlantılıdır, sezgilerinizi arttırır ve yeni başlangıçları temsil eder. Aytaşı’nın enerjisiyle bağlantı kurmak, sezgilerinizi kullanmanıza ve doğru karar vermenize ve bu kararları günlük yaşamınıza uygulamanıza yardımcı olur. İstekleriniz, ihtiyaçlarınız ve arzularınızla daha fazla uyum sağlamanıza yardımcı olmak için doğal ritiminizle size eşlik eder.

Rutin olan ve değişime karşı çoğu zaman tereddüt eden bir burç olarak, bazen hayatınızın durgun olduğunu görürsünüz. Aytaşı, değişim yaratmaya ve hayatınızı arzularınızı ortaya çıkarmak için size güç verir. En büyük zorluklarda, özellikle de geçmişinizdeki insanlara ve kalıplara karşı size güç verir. Siyah Kiyanit, en yüksek yararınıza hizmet etmeyen sağlıksız ekler veya ilişkiler ile kabloları kesmenize yardımcı olur. Geçmişinizden gelen çözülmemiş duyguları ortaya çıkarır, böylece başa çıkabilirsiniz, çözün ve ilerlemeye devam edin.

Eviniz sizin için çok önemlidir, çünkü size güvenlik ve istikrar duygusu sağlar. Chrysocolla, Yengeç burcunun yakınlarında bulunması için harika bir taş. Alanınızdaki herhangi bir negatif enerjiyi ortadan kaldırır ve herhangi bir değişikliği güven ve rahatlıkla kucaklamanıza yardımcı olur. Gün boyunca sizinle birlikte olursa, zorluklar ortaya çıktığında veya işler planlandığı gibi gitmediğinde aşırı hassas olmanızı da engeller.

Güneş Yükseleni Yengeç Olanlar İçin Taşlar

Yükselen burcu yengeç olanlar için en uygun taş Aytaşı’dır. Yengeç yükseleni olanlar biraz temkinlidir buda fırsatı değerlendirmeden önce tüm seçeneklerini tarttıkları anlamına gelir. Yengeç burçları hedefleri söz konusu olduğunda uzlaşmaz, yönlendirilir ve iddialıdırlar. Ay taşı  ile bağlantı kurduğunuzda, sizi evreninizin kutsallığı ve eşzamanlılığına kadar açarak, hedeflerinizle daha doğrudan ilişki kurmanıza yardımcı olur. Ay taşının enerjisi, yeni girişime başladığınızda kendinizi rahat ve güvende hissetmenize yardımcı olur. Ayrıca yumuşak kalbi ve savunmasızlığından yararlanan insanlara karşıda korur. Rüyalarınızı elde etmenizi engelleyen şeyleri görmenizi sağlamak için ay ışığı çakranızla güneş parıltısı çakranız üzerinde meditasyon yapabilirsiniz.

Ay Yükseleni Yengeç Olanlar İçin Taşlar

Ay burcu yengeç olanlar, ihtiyaçlarını keşfetmeye, duygusal sınırları aşma ve kendi geliştime konusunda iddalıdır. Ay burcu Yengec’i, eşyalarının yakınında ve evinde güvenli hisseder. Yengeç gibi nereye giderseniz gidin, her zaman en değerli eşyalarınızı ve yanında küçük bir eve sahip olmak istersiniz. Chrysocolla ev alanınıza ve duygularınıza huzur, denge ve istikrar getirir. Duygusal güvenlik için ve geçmişi yeniden yaşamaya devam ederseniz, yakında bir tur pembe turmalin bulundurun. Kalbinizi yumuşak bir şekilde açar, size artık hizmet etmeyen şeyleri bırakmak için hafifçe bir dürtme verir. Onun enerjisi de duygusal olarak aşırı yüklenmeye yardımcı olur.

Ortaya çıkan bloklarınızın birçoğu, sevdiğiniz şeylere ve insanlara tutunma konusundaki kararlılığınızla ilgilidir. Bazen, sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalırsınız ve bu da çatışma yaratır. Koşulsuz sevgiyi kucaklamak ve ilişkilerinizdeki güvenlik duygularını artırmak için Rhodonite ve Chrysoprase ile bağlantı kurun. Kırmızı Jasper ile günlük meditasyon, varlığınızı güvenlik ve topraklanmışlığın enerjileriyle dolduracaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • vedat cevap

  Başarılı bir yazı olmuş. Taşların burçlara olan etkisine bende gerçekten inanıyorum. Size bu konuda bir şey sormak istiyorum. Siyah kiyanit ya da ay taşını nereden bulabiliriz? Satışını yapıyorsanız fiyatlar hakkında mail atarsanız çok sevinirim.

  Aralık 24, 2018 , 8:17 pm
  • duyguluk cevap

   Mail attım Vedat bey.

   Aralık 25, 2018 , 12:33 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: