Boğa Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Boğa Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Boğa Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Boğa burcunun ayırt edici özellikleri, kararlı, sakin ve güvenilir olmalarıdır. Yavaş tempoda yaşamayı tercih ederler ve yeni bir fikirle yola çıkmadan önce bir yol planı yapmak isterler. Bununla birlikte, bir şeye kafalarını taktıkları zaman, tam olarak adanmış olurlar ve yollarına çıkan engeller ya da zorluklar ilerlemelerini durduramaz. Boğa pratik ve gerçekçi hale getiren bir toprak elementi burcudur. Boğa doğum elementlerinden birini kullanarak güçlü yanlarını daha güçlü yaparken zayıflıklarınızı gölgeleyebilir.

Boğa Burcu Taşları

Boğa için en güçlü taş yeşil yeşim taşıdır. Boğa burçları, yaşamındaki herhangi bir engelden sürekli olarak hareket etme becerisine sahiptir. Yeşil yeşim bu yeteneğini geliştirir ve daha zengin ve daha tatmin edici bir yaşam sürmeye teşvik eder. Ayrıca, hedeflerinize ve hayallerinize erişmenize yardımcı olabilir ve kendinize koyduğunuz sınırları görmenizi sağlar.

Boğa burcu taşlarından bir diğeri, güçlü bir lider olma becerinize yardımcı olan carnelian taşıdır. Özellikle yükseleni boğa olanlar yumuşak bir mizaca sahiptir, ancak carnelian, hayallerinizdeki önderlik ve başarıya ulaşmak için kendinizdeki cesareti ve kişisel gücü bulmanız için size güven verir.

Boğa burçları için başka bir yararlı kristal pirit taşıdır. Pirit taşı, zenginliğin ve şansın enerjisini getirir ve onu Boğa’nın enerjisinin güçlü bir güçlendiricisi haline getirir. Aynı zamanda güneşin enerjisini mutlu ve canlandırıcı hale getirir.

Yükseleni Boğa Olanlar İçin Taşlar

Malakit taşı büyümeyi ve dönüşümü teşvik eder. Boğa yükseleni olanlar istikrarlı ve tutarlı olmak ister, ancak malakit sizi konfor bölgenizin dışında ilerlemek için değişiklik yapmaya iter. Size hizmet etmeyen inançlardan, alışkanlıklardan veya insanlardan kurtulmak için malakit taşından yardım alın. Değişime, dönüşüme ve büyümeye açık olun, fırsatlar size kendini sunacaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

 • saliha cevap

  Bende Boğa burcuyum. Yazıldığı gibi güçlü bir karaktere sahibim. Yeşil yeşim taşı ve carnelian taşı iyi gelir demişsiniz. Bu taşları nereden temin edebilirim. Fiyat konusunda da bilgi verirseniz çok memnun olurum.

  Aralık 25, 2018 , 8:32 pm
  • duyguluk cevap

   Merhaba Saliha Hanım, konuyla ilgili mail attım. Taşları yakında sitemizden alabileceksiniz.

   Aralık 26, 2018 , 12:48 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: