Akrep Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Akrep Burcu İçin Faydalı Taşlar

Akrep Burcu İçin En Uyumlu Taşlar

Akrep burcu, son derece tutkulu, özgürlüğüne düşkün ve sadıktır. Akıllarına getirdikleri her şeyi gerçekleştirmelerine ve ilk seferde işleri doğru bir şekilde yapmalarına olanak tanıyan bir beceri ve kararlılığa sahipler. Akrepler, duygular arasında sürekli hareket ederler, saniyeler içinde öfke ve sevgi halleri arasında sorunsuzca geçiş yaparlar. Akrepler su elementine aittir, ya deniz gibi sakin ya da bir fırtınanın kuvvetine sahip olurlar.

Akrep burcu için şifalı taşlar kullanmak, zaten içinizde bulunan güce ulaşmanıza yardımcı olur.

Akrep Taşı İçin En Güçlü Taşlar

En güçlü Akrep burcu taşı, rodokrozit . Bu Akrep taşı , kalbi sevgiye açar. Bazen Akrep burcu hızlı reaksiyonlara, hayal kırıklığına ve hatta öfkeye kapılabilir. Rodokrozit taşı, aşırı duyguları yatıştırmaya yardımcı olan hayatınıza daha fazla sevgi katan bir taştır.

Akrep burcu için faydalı bir diğer taş, sitrin. Sitrin taşı, Akrep’in zihnini hedeflediği herhangi bir şeye ulaşmak için kararlılığını ön plana çıkarmasına yardımcı olur. Sitrin, Akrep burcuna hatayı için önemli olan şeyleri netleştirmesi konusunda yardımcı olur. İradenizi ve hayallerinize ulaşma yeteneğinizi güçlendirin. Sodalit Akrep için başka bir mihenk taşıdır. Bu taş, vücut üzerinde çok sakinleştirici bir etkiye sahiptir, enerji alanınızı ve içinizdeki boşluğu sakinleştirici ve dengeleyici enerjilerle doldurur. Ham sodalit, en yararlı Akrep şifa kristallerinden biri olabilir çünkü Akrep’in nadiren sahip olduğu ama güçlü bir şekilde ihtiyaç duyduğu sakinleştirici enerjiyi sağlar. Ametist başka bir Akrep taşıdır, çünkü vücuttaki negatif enerjiyi dışarı atar, içgüdüyü ve ruhaniyeti destekler. Sonuncus Akrep taşı, en çok yönlü kristallerden biri olan kuvars. Hayallerinizle odaklanmanızı sağlar ve diğer tüm kristallerin enerjilerini yükseltir.

Yükseleni Akrep Olanlar İçin

Yükselen burcunuz Akrep ise, dumanlı kuvars ideal taştır. Dumanlı kuvars negatif duygularI emer ve enerji salgılar. Yükselen burcunuz Akrep olmakla birlikte, sakin ve sarsılmaz bir yapıya sahipseniz, duyguları içinizde tutmaya eğilimlisiniz demektir. Bu kristal, bu eğilimin azalarak açıklayıcı olmanıza yardım edecektir. Bu, size hizmet iyi gelmeyen duyguları serbest bırakmanıza ve topraklanmaya devam etmenize izin verir.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (5)

 • ertuğrul cevap

  güzel bir yazı benim ay burçum akrep hangi taşı kullanmalıyım

  Ocak 31, 2020 , 2:32 am
  • duyguluk cevap

   Ertuğrul bey çok fazla seçeneğiniz var aslında ama ben size kaplangözü yada lal taşı öneririm.

   Şubat 7, 2020 , 1:29 pm
 • Sena yöreoğlu cevap

  Güneş ikizler yükselenim akrep hangi taşlar benim için uygundur ?

  Mayıs 1, 2020 , 10:11 am
 • Tülay Kızıltepe cevap

  Taşları kullanırken kullanım sayılarının da önemli olduğu söyleniyor.Akrep burcu için hangi taşlardan kaçar adet kullanmalıyım?

  Ağustos 22, 2020 , 5:13 pm
 • Arzu Kum cevap

  Merhaba,
  Güneş burcum akrep, yükselmenin yay, ay burcum oğlak.
  Kullanmam gereken doğal taşlar nelerdir? Önerdiğiniz taşları hepsini bir arada kullanabilir miyim?

  Ekim 2, 2020 , 12:03 am

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu ürünü sepete eklediniz: